Psi Fryzjer

Zaczęty przez niunia299, 18 Lis 2010, 16:20:26

« poprzedni - następny »

psi fan

Może ta pani była niedysponowana i zaczynała po prostu nowy tydzień pracy. Trzeba zrozumieć ludzi z syndromem choroby filipińskiej, przecież każdy z nas ma swoje słabości. Poza tym pełen profesjonalizm. Pani z Żytniej doskonale wykonuje swoją pracę to widać po długiej liście umówionych na wizyty. Przed świętami Bożego Narodzenia trudno było umówić się na zabieg.

Mariusz

mam prośbę, może ktoś ma namiar do pani ze Słupskiej, ponoć zmieniła miejsce strzyżenia piesków a tel. stacjonarny milczy. z góry dziękuję

gosc

każdego psa można rozczesać tylko jakim kosztem? Jeśli pies jest zakłaczony to wina właściciela a nie fryzjera

krysia

Witam
tez polecam Panią do strzyżenia psów ze Słupskiej i jestem bardzo zadowolona fakt może nie czysto, ale doskonały fryzjer psów i ma fachowe i profesjonalne podejście. Jest mi bardzo smutno, że tej Pani już tam nie ma, zmieniła lokal/ tak myślę./ Może ktoś wie  gdzie ta Pani strzyże.Proszę o podanie kontaktu nie chcę innego fryzjera dla swego pupila tylko Panią ze Słupskiej.
Pozdrawiam

kasia

Witam właścicieli futrzaczków! Mam namiar tel. do Pani ze słupskiej, nr 668 678 151, ten nr zawsze był aktualny, ja już umówiłam się na środę i teraz ta Pani strzyże na ul. e. Plater, serdeczne pozdrówka. :)
Kasia

Piotrek

Polecam Panią z Sejn: http://grooming.sejny.pl/, dobrze strzyże, przystępne ceny i bez probemów można umówić termin wizyty.
Piter

lidus26

Witam,chciałabym przestrzec wszystkie osoby ,które mają yorki(bądz też inne psiaki) przed Panią z E.Plater, co do kobiety to jest bardzo sympatyczną osobą jednak co do strzyżenia to nie wieźcie tam psów bo zostaną obcięte jak sznaucery,ta Pani strzyże tylko na jeden typ czyli typ sznaucera.Mimo tego iż przedstawiłam zdjęcie (kolorowe),jak chce aby mój pies wyglądał to i tak obcieła po swojemu.Jak zobaczyłam mojego psa to łzy stanęły mi w oczach gdyż tak długo hodowałam jego włosy aby ładnie ostrzyc a tu w jednej chwili opatoliła mojego psiaka niemal ,że na łyso,pyszczek jest tak krótko wygolony,że teraz jak będą odrastały włosy to będą sterczały do góry zamiast opadać w dół tak jak powinien mieć york.Po zapytaniu czemu tak obcieła stwierdziła,że musiała wyrównać.Dobrze wyrównać nie znaczy opacholić na 1 cm.Także jeśli chcecie aby wasz piesek dobrze wyglądał nie wieźcie go na E.Plater bo bardzo się rozczarujecie.Gdybym chciała sznaucera to bym kupiła a nie,że z mego yorka niestety ale zrobiono sznaucera. :/  :/  :/
lidus26

ona

zgadzam sie z moim poprzednikiem ze wina kołtunow u psiaka to jest tylko i wylacznie zaniedbanie jego wlasciciela. mam maltanczyka i niestety wymaga ona CODZIENNEGO czesania aby utrzymac wloski w odpowiednim stanie. a co do fryzjera to oczywiscie polecam Pania z Zytniej. chodzimy do niej juz prawie rok i jestesmy razem z sunia baaardzo zadowolone. Fryzjerka ma bardzo dobre podejscie do psiakow, zawsze chetnie doradzi i co najwazniejsze pieknie strzyze.
tylko dziwi mnie podejscie ludzi piszacych ze u innego fryzjera nie jest za czysto ale to nie jest sprawa pierwszorzedna??? a ze niby jaka??? i to mowia przewaznie kobiety ktore dbaja o czystosc swoich domow. ciekawe czy same by poszly do zasyfionego fryzjera zrobic sobie superowa fryzurke hehe gratuluje odwagi

yuzia

Ostrzegam przed panią z E.Plater. Mój piesek podczas strzyżenia został dwa razy uderzony w głowę bo warczał na panią.

pkael

ja jestem bardzo zadowolona z salonu pani na ulicy Utrata, koło \"ALFY\", :)

maja

Strzyżenie na Utracie koło Alfy??? Raz byłam z pieskiem i wystarczy! Nierówno powycinana sierść, a przy tym plotki o innych właścicielach psów. Jeśli przy mnie mówi i komentuje innych to i mnie zapewne oplotkuje. Byłam raz i już nie odwiedzę więcej tego salonu.

kasia

bardzo polecam strzyżenie na ul.Emili Plater ta pani strzygła kiedyś na Słupskiej
Kasia

Mieszkam...

Tylko gdzie ładnie ostrzyc sznaucera? Fachowo?

SiSi

Witam zapraszam do nowo otwartego Salonu Strzyżenia Psów Kąpiel Strzyzenie Trymowanie Czyszczenie uszu Obcinanie Pazurków Czesanie Salon mieści się w Suwałkach na ulicy 1go Maja 29B obok ZUSu wizyty umawiane telefonicznie zapraszamy 505309809.Przy pierwszej wizycie 10%taniej.Dodatkowo otrzymasz naszą wizytówkę z pierwszą naklejką.Co czwarta usługa 50 %Taniej!!
SiSi

Alina

Ja zawsze jeżdżę ze swoim pieskiem do Salonu Vadera oferującego profesjonalne strzyżenie psów poznań jest dość daleko ale mam tam siostrę i przy okazji ją odwiedzam.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć