Szukam pracy

Zaczęty przez Szukam pracy, 11 Lis 2010, 22:25:57

« poprzedni - następny »
Do dołu

bunecka

W mniejszych miejscowościach fakt jest trudniej, więc może warto przemyśleć przeprowadzkę? Dużó osób zmienia miejsce zamieszkania ze względu na pracę.  W Krakowie wiele osób do pracy szukają, np. tutaj bardzo atrakcyjne ogłoszenie https://www.aplikuj.pl/oferta/362768/asystent-ka-dzialu-sprzedazy-umowa-o-prace-aplikuj-pl#backto=%2Fpraca%2Fkrakow . Nawet wymagania nie są takie duże, praca też dla studentów ;)

nutelka

#61
15 Paź 2019, 12:41:28 Ostatnia edycja: 05 Lis 2019, 08:21:25 by nutelka
Polecam zastanowić sie nad własnym sklepem z używana odzieżą, szczególnie, że coraz więcej osób kupuje własnie w takich miejscach. Po pierwsze warto zainwestować w jakość towaru, pamiętając iż najlepszymi krajowymi producentami są Szwajcarzy oraz Brytyjczycy, potem Belgowie i Holendrzy. Odzież taką można zamawiac w hurtowniach, w których nie jest droga.

Wiadomo, że do naszego sklepu przychodzić będą głównie panie, dlatego też miejmy na względzie iż ubrania damskie sprzedawać się będą najlepiej, tuż za nimi będą znani producenci ubranek dla dzieci.

No i polecam koniecznie poszukać dobrego miejsca na ciuchland, tak abyśmy wiedzieli gdzie kupować.  https://www.del-mar.com.pl/

Do góry
 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć