Szukam pracy

Zaczęty przez Szukam pracy, 11 Lis 2010, 22:25:57

« poprzedni - następny »

Xyz

No to jeszcze raz: gdzie kobieta z wyższym wykształceniem może znaleźć pracę w Suwałkach? Z zawodu jestem nauczycielką, mam skończonych kilka kursów i form doskonalenia, ale nie mam doświadczenia niestety. A do szkoły dostać się nie mogę, bo tam liczą się znajomości i kumoterstwo :/ Szukam więc innej pracy, tylko znaleźć nie mogę ;( Pozdrawiam wszystkich bezrobotnych :)

maaaalami

fakt. nie ma. ja sama dzisiaj osobiście zwiedziałam 6 zakładów fryzjerskich i nic. od dłuższego czasu zastanawiam się nad własna działalnoscią tylko czy przy tak dużej konkurencji mozna otworzyć jeszcze cos ciekawego? jeśli ktoś coś widział lub słyszał proszę o wiadomość. pozdrawiam.

biospec

brawo szydar, czyli jednak można-siec to wielka rzecz, a dla ciebie maaaalami mam radę - jest konkurencja więc wejdź z czymś przebojowym - jeśli nie możesz pokonać konkurencji jakością to zaskocz nowatorstwem - myślę, że w dłuższej perspektywie przyjąłby się fryzjer lub kosmetyczka na telefon-chodzi o świadczenie usług w domu u klienta lub w firmie-to kwestia organizacji na początku, ale mając po jakimś czasie grafik wypełniony zleceniami spokojnie wyciągniesz kilkaset złotych dziennie---zobaczysz, że się uda!!! Te dwa powyższe przykłady (szydar i maaaalami) podobają mi się - to jest zaradność i przedsiębiorczość, a co do Pani xyz to ciemno widzę takie bierne szukanie pracy - zauważ możliwości (swoje) nawet, gdy ich pozornie nie ma!Powodzenia!

XXX

TAKA FRYZJERKA CHODZĄCA PO DOMACH TO FAJNA SPRAWA ,I TANIEJ TROCHE BYŁOBY BO NIEMA OPŁAT ZA LOKAL ,PRĄD ITP.JA CHETNIE BYM SKORZYSTAŁA Z TAKIEJ USŁUGI !!!
Tomek

maaaalami

xxx będziesz pierwsza kontakt już powinien być dawno a jeszcze nie ma, wczoraj o 13- stej dodawałam ogłoszenie ;/

ja

biospec- nie wiesz nawet jaką działalnością w internecie zajmuje się \"szydar\". klika w reklamy. Wybacz ale nie ma co zazdrościć \"przedsiębiorczości\"... na czymś takim raczej nie zarobisz nawet za prąd za komputer.
maaaalami - to fakt, fajny pomysł. dodaj też tutaj, na forum swój numer telefonu. Powodzenia życzę! Może się kiedyś odezwę bo już od dłuższego czasu myślę o podcięciu i pofarbowaniu włosów. A! i podaj cennik ;)

maaaalami

ceny są różne, to zależy od długości włosów, co chce się konkretnie zrobić. wymyśliłam nowy pomysł na dotarciu do klienta ;) mam nadzieję że się uda. \"ja\", mój nr tel 515795217, zapraszam. gwarantuję 100% satysfakcji, sama zresztą po ocenie doradzam ;) pozdrawiam.

ewcia

Ja wyprowadziłam się z Suwałk 5 lat temu i wszystkim bezrobotnym radzę zrobić to samo póki są młodzi!! W Suwałkach nie ma niczego!!! Tam ludzie z magistrem pracują w butikach, aby tylko mieć zatrudnienie. Mieszkam w Białymstoku (teoretycznie niedaleko) zarobki są kilkakrotnie większe niż w Suwałkach. Fakt, że mieszkania są droższe, ale jak na początek wystarczy wynająć jakiś pokój, a później już będzie łatwiej. W Suwałkach nawet nie ma perspektywy na własną działalność,  nie ma normalnego rynku pracy więc z czym startować? :) Żaden inwestor nie jest zainteresowany Suwałkami, a szkoda, bo zmieniłoby to wiele... Pracodawcy nie dorośli do swojej roli, myślą, że jak już jakiś biznesik lub budkę otworzyli to mogą wymagać od innych nie wiadomo czego :) Śmiech mnie bierze jak o tym słyszę. Szukają pracowników na umowę zlecenie :) Pfff Tacy biznesmeni, a na ludziach chcą oszczędzać :) Masakra!! Jedynie usługi kosmetyczne i fryzjerskie cieszą się jakimś zainteresowaniem, ale i to częściej wykonywane po domach niż w salonach. Jeśli chodzi o szukanie pracy to polecam portale: pracuj.pl i gazeta.praca.pl
Ewa Zakrzewska

Szukam pracy

Dla mnie biospec to ty nawet sie i mozesz wypchac tymi swoimi 8 tysiacami, normalny człowiek by się tak nie chwalił a jeśli chodzi o mnie to udało mi się znaleźć pracę i to nawet bardzo dobrą. Dziękuję Ani i Ewci za miłe słowa pokrzepienia. Pozdrawiam i dziękuję
-=Szukam pracy=-

dok7

Gratulacje \"Szukam pracy\"! Mam nadzieję że będziesz szczęśliwy:)

Co do sytuacji w naszym mieście to każdy wie, jak jest i nie ma tu co się dołować, tylko szukać szukać szukać - nie poddawać się:)
Byłem bezrobotny 8 miesięcy w 2010 roku to wiem o czym mówię:)
Pozdrawiam i życzę powodzenia szukającym!
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło !!! :D :)

Lechu

Poszukuja w telepizzy Kierowcy wystarczy miec prawo jazdy kat B i byc dyspozycyjnym i masz prace ;D

justa

W Dallas na Noniewicza- poszukiwany sprzedawca:)

paula

Po prostu jak czytam wasze wypowiedzi to mi się śmiać chce że trzeba otworzyć własny biznes pewnie że otwieracie mając bogatych rodziców można wszystko. Paola a twoja wypowiedź to jest całkiem porażająca Ty jesteś pracodawca to nawet nie wiem ile byś płaciła to nie poszłabym do Ciebie do pracy ciekawe jakie Ty masz wykształcenie i nie oceniaj innych po skończonych  fakultetach, mam nadzieje że kiedyś się pałeczka odwróci i sama będziesz poszukiwała pracy a ktoś Cie potraktuje tak jak teraz Ty traktujesz ludzi.

anna

Nie Paula to twoja wypowiedź jest porażająca.
Co Paola napisała nie tak??
To że się zatrudnia ludzi z doświadczeniem lub ze szkołą w danym kierunku?
To że się płaci najniższą krajową?
Bo żeby zarabiać to trzeba się wykazać a nie płakać w mankiet!
Jak widzę ja Wy wszyscy - kupa narzekaczy piszecie że tu bee bo mało płacą, tu bee bo dużo godzin, tu bee bo akwizycja itp to wy w życiu gówno zarobicie i gówno osiągniecie!!
Najlepiej ze 3000 netto i ciepła posadka w biurze!
I bardzo dobrze że trzeba się wykazać - kto coś sobą reprezentuje ten ma stanowisko i kasę a reszta niech robi za najniższą do końca życia bo tylko to im się należy! Nikt nie płaci lewusom i darmozjadom!
A co do założenia własnego biznesu to trzeba ruszyć ****kę z fotela i się rozejżeć a nie czekać aż z nieba spadnie!
Ja zaczynałam z kontem stan 0 (słownie zero) i jakoś dałam radę!
Dotacja z pup na otworzenie działalności, następna na nowe stanowisko pracy, zatrudnianie stażystów no i 20000 pln kredytu. Już zostało mi 7000 pln do spłaty i będę szła na plus! I co można? Można!
Ale jak bym siedziała w domku w foteliku to albo bym tak płakała jak ty, albo zasówała za najniższą krajową!

Eewa24

Gdybyście słyszeli coś o pracy typu sprzedawca w sklepie odzieżowym czy w jakiejś drogerii,kwiaciarni ogólnie czymś związanym z handlem byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek wiadomość ;)

I jeszcze pytanko do Justy: Czy nie wiesz czy w tym Dallasie już kogoś konkretnego znaleźli?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć