Animex Suwałki(drobiarskie)

Zaczęty przez baniak, 07 Lis 2010, 18:28:55

« poprzedni - następny »
Do dołu

Zuzia

dobijaja ludzi skórami na ktorych powinni stac mężczyzni a nie kobiety

malutka

A ja powiem tak-pracowałam tam drugi sezon na uboju gęsia i szczerze w tym roku to zrobili totalną polewkę z ludzi. Pozabierali nam premie miesięczne,premię kwartalną,maszyny ciągle się psuły a Ty stój i patrz kiedy je naprawią.potem przychodzi majsterek i z wyrzutami czemu się człowiek nie wyrabia. Obiecywanki że zostawią ludzi po sezonie to też jedna wielka bujda. Zarobki w tym roku też były pożal się Boże.A nie daj Bóg ktoś pójdzie na zwolnienie-niema mowy o przedłużeniu umowy. Także to że ludzie pod koniec sezonu idą na zwolnienia to się nie dziwnie. Każdy kombinuje jak może.Taka jest prawda. W dodatku kierownictwo się zmieniło i nie idzie to w dobrą stronę.Tyle co mam do powiedzenia.
malutka

gosc

Animex przestrzega przepisów bhp. To śmieszne! Jeżeli chcesz zapalić papierosa to w towarzystwie pani Krysi R. i Marzeny D.! Idź na magazyn techniczny i razem z nimi zapalisz, a niedopałek od papierosa rzucają do otworów w posadzce, który leci do piwnicy. Może można już niedopałki wywieźć samochodem!! Tak przestrzegany jest obowiązujący zakaz palenia na terenie zakładu produkcyjnego.
Może taką sytuacją też zainteresowałby się pan prezes, a nie tylko zwolnieniami ludzi, których nie podoba się twarz. Będę pilnym obserwatorem czy zostały poczynione pewne kroki. Jeżeli nie to sprawę zgłoszę do PIP-u.          

NAZON

PIP nie zajmuje się paleniem papierosów.
Ludzie palili i będą palić.Może rozwiązaniem było by wyznaczenie miejsc do palenia,oczywiście bez nadużywania.Poza tym kolega powyżej podał dane osób.Wiadomo dokładnie o kogo chodzi.Jeżeli podaje się czyjeś dane to może podać i swoje?

gosc

jak dalej tak będzie to nie   to nie będziemy palić bo nie będzie nas na to stać :P

xy

PIP  nie zabardzo interesuje to co dzieje się w tym zakładzie.Twierdzą że wszystko jest zgodne z prawem i jedyne wyjście to podanie zakładu do sądu pracy.A pana prezesa nic nie interesuje poza trzymaniem ludzi po12 godzin .A żekomo od zakończenia sezou gęsi mieliśmy pracować po 8 godzin .

baniak

Hej! nie wiem czy wiecie jak was nabija kierownictwo dając wam 1 dzień wolny za sobotę lub jakieś święta. To czyste złodziejstwo co wam  robią !!!!!!!za sobotę należy 1,5 dnia wolnego czyli jak macie 2 soboty to 3 dni wolne,a wam zawczasu dają podpisywać o odebranej sobocie lub sami wstawiają wolne za złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Doczekają się jeszcze, że skończą   się te wolne za.

baniak

chcecie wiedzieć czemu suwalski PIP nie interesuje się sprawami tego zakładu, to wam powiem jak już są to z biura kartonami wynoszą ,a co wszyscy wiemy.Na 100%  tak się załatwia sprawy nie jeden to widział.

Zuzia

za takie pobory niech sami ****ja po 12h

lulija

Ja nie rozumiem tylko jednego, jak można ludziom spojrzeć w twarz po takim kłamstwie.Szczególnie mowa o kierownictwie jak okłamywali ludzi o tych poborach ,że będzie dobrze. Całe g....dostaliśmy poborów,totalny wyzysk co teraz dzieje!!!!a najlepsze to te paczki na święta za jaką kwotę. Inne zakłady to przynajmniej na święta talony po 200,400 zł dają bonów.Najlepsze to pobory będą za Grudzień zobaczycie i ucieszycie, bo to już widać teraz jak ładnie zapowiada:(

NAZON

Za przepracowaną sobotę jako dzień dodatkowy (w systemie czasu pracy podstawowym czyli 5 dni w tygodniu pon. - pt.) przysługuje pracownikowi dzień wolny do odbioru w obowiązującym w firmie okresie rozliczeniowym (miesięcznym, trzymiesięcznym, sześciomiesięcznym - określone w regulaminie pracy względnie w obwieszczeniu jeżeli mała firma). Niewykorzystane w okresie rozliczeniowym wolne dni za przepracowane soboty muszą być zapłacone 100%. Przypominam, że nawet za 1 godzinę pracy w dniu wolnym dla pracownika (sobota) przysługuje mu inny cały dzień wolny do odbioru.
Im więcej wolnego tym mniejsze wynagrodzenie.Chyba,że wynagrodzenie jest stałe.

Zuzia

paczka w... za pare złotych  a dla dzieci ciekawe jaka dadza

gosc

zakłady chylą się ku upadkowi i nie ma w tym nic dziwnego,bo rządzi słodka truskaweczka,a ona wie jak misia wymasować,by mu było dobrze,a zna się na kadrach jak na zeszłorocznym śniegu,a dlatego zwolniła p.Elwirę ,bo ona znała się na kadrach jak profesjonalista,a co może powiedzieć robol z pakowni c.d.n

czeslaw

Wande i kusego powinni wywalic
czesław

Olka

nie ważne, że ktoś \"niewygodny\"musiał odejść, ważne jest to jak go wspominają Ci którzy zostali:-)

Do góry
 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć