Animex Suwałki(drobiarskie)

Zaczęty przez baniak, 07 Lis 2010, 18:28:55

« poprzedni - następny »
Do dołu

petronela

z....  s...  mieli zaplacic za nadgodziny a nie zaplacili p..... szefostwo lacznie z w...ą

mietek1

Demokracja polega na tym, że jak się komuś nie podoba praca w Animexie to może pójść pracować do innej firmy. U sąsiadów zaraba się 800zł i trzeba mieć znajomości żeby się tam dostać.

mietek1

W polskiej naturze jest tylko narzekać na wszystko i wszystkich.
Trzeba popatrzeć na siebie z boku i zamiast narzekć to zmienić coś w swoim życiu.
Jak mi nie podobała się praca w Polsce to wyjechałem za granicę i na nic nie narzekam.

neo

jak wyjechałeś to się nie wypowiadaj :P jeśli cię problem nie dotyczy,a co jest u\" sąsiadów\" to  mało kogo obchodzi,trzeba pilnować swego interesu a nie pocieszać się tym że inni mają gorzej
xxx

magda

:P  :P animex jest wykańczalnią ludzi , powinni pracowac więźniowie , na pewno by spadła przeztępczośc  :@ , ludzie pracują aby miec kawałek chleba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :@  :@
v.k

AleAla

A ile dostaje się za miesiąc pracy? i na czym polega praca kobiet tam? :P często przyjmują pracowników?
ala

olaf45

a wiec za miesiąc pracy otrzymasz 1300zł brutto,praca najczęściej po 10-13 godzin także  nigdy nie wiesz o której wyjdziesz!!!!!!a kobiety tam robią dosłownie wszystko!!a w tej chwili to zwalniają,przyjmować to pewnie będą dopiero na sezon

baniak

Dział tam działowi nierówny. Dzieli się na klasy jeśli cię to interesuje.Zależy do jakiej klasy chcesz się zaliczyć.Czy do tych co liżą  d....to nieważne jak pracujesz na wstępie po 2 miesiącu masz podwyżkę i nie liczy się to jak pracujesz.Bo tam tak dzielą przełożeni  ten który się bardziej podoba to ma więcej ,a najlepsze jest to że ,żeby dać tobie to musi drugiemu zabrać.Uwierz mi wiem coś o tym nie za pracowitość dają więcej :(

mała

No tak sezon się skończył ale jak pracowałam to nie narzekałam.A jeśli ktoś nie lubi pracować to wszędzie będzie narzekał....Mi zależy bardzo BARDZO na pracy i mogę nawet po 10 godz pracować za 1200 zł

AleAla

A jak zaczyna sie sezon to dużo osób przyjmują? a gdzie są jeszcze takie firmy z produkcją dla kobiet opróecz misspolu i animexu?
ala

Zuzia

nie dosc ze ludzie pracuja po 12 h to jeszcze brygadzistki kloca sie o 10 minut

mała

Sezon w drobiarzach zaczyna się od lipca a zapisy są w czerwcu, zazwyczaj przyjmują tych którzy pracowali w poprzednim sezonie

olaf45

i zwolnieniami straszą jak człowiek chce iść do domu!!!!!

Janek

to jest wielki przekret i nabijaja kieszenie nasza praca!!!

Janek

zlodzieje chca wiecej

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć