Animex Suwałki(drobiarskie)

Zaczęty przez baniak, 07 Lis 2010, 18:28:55

« poprzedni - następny »
Do dołu

brak

usunięto przez administratora

kajoj

Tak to prawda co piszecie o I Kruszko jest okropną babą to co z nami robi to podlega pod mobbing ,wyzywa poniża ingeruje w prywatne nasze życia ,nad nami już się wyżyła to teraz wtrąca sie do dziewczyn z hali produkcyjnej a co gorsze to nasza pani kierownik nic z tym nie robi i nie uwierzę że nic nie wie a zresztą nasza wielka pani kierownik ostatnio niczym się nie interesuje nawet tym że nas okradają tylko ciekawe dlaczego chłopcy z peklowni zarabiają tak dodrze to znaczy ponad 2000zł na rękę , no jak to dlaczego to oczywiste tam pracuje jej brat rodzony a rodziny się da skrzywdzić . Ani za nami ani za dziewczynami z hali nikt się nie wstawi dlatego nas tak traktują jak białych murzynów kiedyś jak był pan Mariusz było lepiej nawet za czasów Jankowskiego o wiele lepiej niż jest teraz.Pani Irena powinna odejść i dłużej nas nie dręczyć psychicznie, owszem ma swoje córeczki np.Justysię albo Emilkę ale to są wyjątki reszta to hołota według niej.       TERAZ DO SZEFOSTWA zróbcie coś z tym.  
Kajoj

ŻAL

kajoj ludzie jakie sa takie będą a jak wam tak źle to kto was trzyma na silę?? spadajcie z drobiarskich i przestańcie narzekać, bo żal was słucha jak wam źle i ciężko, a kto każe wam tam pracować, tyle zakładów wokół, każdy normalny juz dawno poszedł z drobiarzy!

gapcio

trafne spostrzeżenie Nazon, rozwojowe firmy zabiegają o wykwalifikowaną kadrę, natomiast tutaj idzie to w zupełnie innym kierunku, niewygodni pracownicy w błyskawicznym czasie znaleźli pracodawców , którzy cenią wiedzę i umiejętności, a nie płytkie cechy charakteru ;)

poziomka

do żal:
jak nie wiesz to się nie odzywaj. tak nie powinno traktować się ludzi, nie ma znaczenia czy to drobiarske, czy jakikolwiek inny zakład pracy, ludzie mają kredyty np. na dom i jeśli stracą pracę, nie będą mieli środków do życia, a teraz nie łatwo znaleźć pracę.

Fakt, że praca w animexie jest cięższa niż na zachodzie.

Andrew

Fakt, że praca w animexie jest cięższa niż na zachodzie. Pieniądze są nieadekwatne do wykonywania ciężkości pracy, to sa ochłapy. Ludzie traca tam zdrowie, za marne grosze. Za taką prace kazdy powinien dostawac netto conajmniej 2,500 tys. zl.
wiem, bo pracowalem tam. Wiem jak teraz ludzie tam zarabiają za dyrektora P. Mikołajczyka. TO JEST KARYGODNE!!! powinien wisieć na szubienicy. A może lepiej ukamienować ???
ostry

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

pracooowwwnnnniiikkk

sa gorsze zakłady.... szkoda ze nikt nie powie ze ma się tam posiłki herbatę itd. a do tego wypłaty jakie nawet do 5 tys dochodzą... a wycieczki pikniki itd.

Do góry
 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć