Cellulit

Zaczęty przez blackangel, 23 Paź 2010, 09:07:06

« poprzedni - następny »

blackangel

Hej. Gdzie w Suwałakach znajdę salon kosmetyczny który chociaż w połoowie byłby w stanie zlikwidować mi ten okropny cellulit ;/ np. bańki chińskie? I ile to mniej więcej kosztuje.

m.o.n.i.a

na stronie suwalki.info masz reklame zazwyczaj na stronie startowej.napewno gdzies byla

prorok

rrr

więcej seksu a cellulit sam zniknie

daylight85

polecam gabinet na Noniewicza za biedronką, budynek skok-u - mały gabinet fizjoterapii na pierwszym piętrze. pracuje tam bardzo miła Pani - Pani Ela i robi oprócz różnych rzeczy leczniczych również zabiegi na cellulit. chodziłam tam najpierw jak miałam problemy z kręgosłupem a niedawno zaczęłam zabiegi usuwania cellulitu. po kilku \"masażach\" są widoczne efekty. ale ostrzegam - przyjemne to nie jest. ale warto pocierpieć :)

Angel

Fakt boli okropnie... wiem coś o tym bo mój mężczyzna jest masażystą i mam taki masaż kilka razy w miesiącu. A dwa dni temu myślałam, że umrę tak bolało:/ ale czego sie nie zrobi, żeby pięknie wyglądać:) a tak na marginesie to może orientuje sie ktoś jaka jest cena takiego masażu?
Angel

blackangel

No własnie jaka jest cena takiego masażu? No i te bańki tak mi chodzą po głowie... ;p Może ktoś był na takim zabiegu i orientuje się w cenie...? Aha zapomniałabym ... Czy te banki mogłabym zastosować jeśli mam skórę naczynkową?

vanillacat

A nie lepiej kupic masazer, typu roll on ? np z avonu lub innej firmy i wyprobowac?
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

daylight85

ja za prawie godzinny zabieg - masaż jakimiś takimi rolkami i potem właśnie jakieś ssące bańki płacę 60 zł

babaryba

Polecam zabiegi endermologii w połączeniu ze stymulacją mięśni za pomocą prądu! Po 5 zabiegach miałam już mniej o 2 cm w obwodzie brzucha i ud. Cellulit jest już prawie niewidoczny nawet po ściśnięciu skóry, a rozpoczęłam druga serię po 5. Zabiegi są dość drogie bo end. kosztuje około 140pln +80 pln prąd, ale można kupić w pakiecie po 5, 10, 15 zabiegów i są spore zniżki. Ja zapłaciłam 780pln za komplet po 5 zabiegów (enderm. +prąd). Nie wiem czy w Suwałkach jest salon, ale zapraszam do Olsztyna, jest ich tu mnóstwo i jeden tańszy od drugiego. osobiście polecam Instytut Zdrowia i Kosmetyki Estetycznej

blackangel

Daylight85 a gdzie dokładnie mieści się ten gabinet. Cenka mi odpowiada :) A jak rezultaty?

daylight85

dokładnego adresu nie znam bo chodzę tam \"na czuja\". to jest na Noniewicza za biedronką. chociaż bliżej jest od Waryńskiego. to ten budynek w którym jest bank skok-u i perfumeria. to jest gabinet fizykoterapii. na I pietrze. obok jest szkoła jazdy. chyba Gugała. idę tam we wtorek więc wtedy mogę podać dokładny numer budynku. tak jak pisałam zabiegi nie są przyjemne, trochę boli ale efekty są. cellulit się zmniejsza i nawet działa na rozstępy. naprawdę polecam

blackangel

Dziękuję Ci bardzo za informacje. Napewno skorzystam. Muszę tylko poczekać na wypłatkę ;) Po zabiegu napisze jak wrażenia :)

daylight85

\"oficjalny\" adres gabinetu to jednak Waryńskiego 15 - myślałam, że Noniewicza :) watro po prostu się przejść i umówić. na pewno czynne jest do 18. czekam na relację :)

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć