Sztuka walki dla kobiet?!

Zaczęty przez sshee, 20 paź 2010, 11:50:12

« poprzedni - następny »

sshee

Interesuje mnie tak jak w temacie sztuka walki dla kobiet? Czy ktos wie kto takie coś prowadzi np. kick boxing, itp? Ile kosztują takie zajęcia? Od kiedy sa zapisy?

Z góry dziekuję za info.
Pozdrawiam! ;)
:)

Z

Michau

haha popieram Z. spotaniu-fu! Durne baby wszedzei sie pchaja! nie dla psa kielbasa
jahoooo

P.

Nie słuchaj tych dwóch \"inteligentów\". Idioci.

Sztuki walki typowej dla kobiet Ci nie podam, ale polecam pójście na karate do pana Krejpcio. Ćwiczą i mężczyźni (zdecydowana większość), i kobiety (ich jest zazwyczaj kilka w grupie). Cena to 60 zł miesięcznie za treningi 3 razy w tygodniu po 1,5 h. Treningi zaczęły się we wrześniu, ale z samozaparciem da radę nadrobić zaległości :) Zawsze warto pójść i się przekonać czy to dla Ciebie.

szsz

\"nie dla psa kiełbasa\" - Ty to jesteś dopiero pies ogrodnika, sam pewnie nic nie ćwiczysz a boli Cię, że inni chcą, mogą i trenują.

pozdrawiam wszystkich je...ych hejterów :)

Remix

Judo

Gimnazjum nr. 6 Suwałki

Treningi

Poniedziałek
Grupa początkująca - 16-17
Grupa Zaawansowana - 17-18:30

Środa
Grupa początkująca - 16-17
Grupa Zaawansowana - 17-18:30
Piątek
Fynny Judo (Pięciolatki) - 16-17

Zajęcia są bezpłatne
Piszę poprawnie, po Polsku[/u]

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

zrzucbrzuch

Tak naprawdę nie ma sztuki walki typowo kobiecej. Moim zdaniem kobiety mogą trenować każdą bez przeciwwskazań. Ja osobiście polecam kickboxing. W naszej sekcji jest bardzo dużo kobiet i dziewczyn i świetnie dają radę!! O sztukach walki pisałem kiedyś na blogu tutaj http://zrzucbrzuch.blogspot.com/2018/01/nowy-rok-nowa-aktywnosc.html
Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem, wspólnie z żoną prowadzimy bloga o tej tematyce - http://zrzucbrzuch.blogspot.com/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć