komis z odzieżą

Zaczęty przez jacek10076, 20 Paź 2010, 08:13:47

« poprzedni - następny »

jacek10076

ostrzegam przed komisem z odziezą na ul. Minkiewicza, nie wypłaca pieniędzy za odzież , omijać z daleka
cezary

mirka

To prawda, miałam z ta kobieta do czynienia i nie polecam. Gineły ubrania a kase wypłacała miesiacami. Zwyczajna oszustka!!!
mk

jacek10076

Mirka ,  i jak udało się w końcu odzyskac  pieniądze ?
cezary

Dana

To Ta Pani jeszcze nadal prowadzi komis na Minkiewicza?Miałam z nią przeboje dwa lata temu. Macie rację, to jest oszustka. Ubrania wypożycza lub sprzedaje bo nie ma ich na sklepie ale pieniędzy też nie ma. W moim przypadku poskutkowało postraszenie policją. Także nie polecam i przestrzegam przed tą Panią.
Danuta

mirka

łatwo nie bylo. Nachodzilam ja codziennie i telefonowalam zeby umowic termin spotkania. wkoncu po awanturze w sklepie (przy innych ludziach) skruszona pani oddala kase. Ale ile rzeczy stracilam i nerwow to nie zlicze. Niejednokrotnie widzialam tez ludzi w miescie urbranych w moje rzeczy a ona mi wmawiala ze te ubrania sa w komisie  tylko np. w piwnicy, na zapleczu itd. potem oczywiscie slad po nich zaginal.
mk

smog

Ja również miałam stycznośc z właścicielką owego komisu może z pięc lat temu. Mogę potwierdzic jest Oszustką!!!!!!! Ale wtedy byłam jeszcze zbyt nieśmiała aby robic awantury i walczyc o swoje.

matka

Nie polecam, pieniądze miesiącami niewypłacane, często jak już nawet dawała pieniądze to oszukiwała jeszcze chociaż na 50gr, żenada.
gunia

marta

Już dawno chciałam opisać ten przypadek. Walczę z nią już 1,5 roku. Może wszystkie skrzykniemy się i ją odwiedzimy>?....

jacek10076

Dziwi mnie tylko fakt że w cywilizowanym kraju prawo pozwala na tego typu oszustwa, że nie mozna nic zrobić z takim \"TWOREM\" .  Aż boje sie pomysleć jaki jest ogrom oszukanych ludzi, są przecież osoby które nie korzystają z internetu,  osoby które nie wchodza na tą stronę , osoby które zwyczajnie \"odpusciły\" dla zdrowia itd...
Czy w takiej sytuacji  jestesmy bezsilni ?
cezary

Dana

Myślę ,że osoby,które miały styczność z tą Panią \"odpuszczą \"już sobie jej komis i przestrzegą kilka innych osób. Wolę teraz niepotrzebne rzeczy komuś oddać lub sprzedać na bazarku niż użerać się z tą ......
Mogła by sprawę nagłośnić jakaś suwalska gazeta, zawsze by się więcej osób uchroniło prze tym \"TWOREM\". Oszukanych ludzi jest z pewnością dużo ale aby coś odzyskać pozostaje chyba tylko sprawa sądowa.
Danuta

klaaaaa

a w którym to dokladnie jest miejscu? bo jakos nie kojarze... :)

blaaaaa

Minkiewicza 11 , pod salonem kosmetycznym albo fryzjerskim

ula

ja też mam problem z tą panią niestety nie pomogło straszenie policją wręcz bezczelnie się ze mnie śmiała co ciekawsze niektórym osobom wypłacała przy mnie pieniądze
Urszula

jacek10076

Rozwiązaniem problemu jest napisanie skargi do PIH ale nie  zawsze to skutkuje. Słyszałem że ta  pani sprzedaje te \"rzeczy\" bez  nabijania na kase fiskalną lub nie wydaje paragonu jesli moze to ktoś potwierdzić prosze o  informacje moje gg 8267109 lub mail : jacek10076@wp.pl  trzeba w koncu zakończyć sprawę raz na zawsze.
cezary

pracownik

Witam najlepsze jest to ze ta pani zostawia otwarty komis i sobie gdzies wychodzi na kilka ladnych minut!!! Kazdy moze wejsc i wyniesc co chce!! A kto zwroci kase dla klientow za skradziony towar. Oszustka dla mnie nie wyplacila ok 200zl .Tylko policja ale ona ma wszystko gdzies...
mateusz T.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć