Jak odzyskać dane z dysku twardego?

Zaczęty przez lektor, 17 Paź 2010, 10:46:25

« poprzedni - następny »

lektor

Znacie może sklep albo serwis komputerowy, gdzie można odzyskać dane z dysku od laptopa? Dysk jest sprawny, muszę mieć go jedynie gdzie podłączyć i zrobić kopię zawartości. A może jest na to jakiś inny sposób?
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

lektor

Mała poprawka: dysk jednak padł :/ szukam więc kogoś kto odzyskuje dane z uszkodzonych nośników

tajna

eltech-biur na hamershmita
kulturalne suwałki

.

Eltech-biur odradzam, kompletna amatorszczyzna i wyjadą ci z ceną z kosmosu. Polecam Komputronik w plazie.

kasia

a ja polecam Best Komputer na 1-wszego maja w dziale komputery jest dokładny adres.
Kasia

lektor

@.: nie wiedziałem że komputronik ma takie usługi, ale sprawdzę ich, dzięki
@Kasia: o tym sklepie to już dawno zapomniałem i nie byłem pewien czy istnieje :) do nich też zadzwonię, dzięki

Kto jeszcze zajmuje się odzyskiwaniem danych?

.

Besta już nie ma, teraz tamten sklep prowadzi zupełnie inny koleś. Dawny właściciel besta otworzył sklep o ile dobrze kojażę, zaraz obok Alfy, idąc w stronę PKS, w piwnicy.

a

http://www.krollontrack.pl/odzyskiwanie-danych-z-dysku,1,6.html

A jezeli bedziesz mial do czego podlaczyc dysk to mozesz sam to zrobic np. przy pomocy programu
Easy Recovery. Nie pracuj juz na tym dysku, bo zmniejszasz szanse na odzyskanie danych.

Powodzenia. To proste...
a

a

a

rrr

Wrzuć LiveCD i podłącz pena, 99% zgrasz dane, jeśli nie to  z portable\'m  easy recovery np. powinienieś dać radę

lektor

dzięki za propozycje oprogramowania, znam je, odzyskiwałem już dane, ale z tradycyjnych dysków, tutaj mam dysk ze starego laptopa, nie mam go gdzie podpiąć, na dodatek jest na 90% fizycznie lekko ;) uszkodzony

poza tym dzisiaj zaniosłem do komputronika, po propozycji z forum, czekam na odzew czy zrobią go na miejscu, jak będzie naprawdę uszkodzony fizycznie, pojedzie do białego

a

W Komputroniku wątpię, że coś zrobią mądrego, a i tak dobrze sobie za to liczą ;)
a

lektor

jak nie zrobią to nie zapłacę, tak się umówiłem i nie podpisałem kwitu, że zapłacę nawet za brak wyników :)
za całość zażyczyli sobie 100 zł

a

No to będą próbować go normalnie podłączyć i odzyskać oprogramowaniem ogólnodostępnym w Internecie... :)
a

lektor

i tak naprawdę o to mi chodziło, zrobiłbym to sam, ale nie mam gdzie go podpiąć, jeżeli natomiast będzie uszkodzony, niech go robią fachowcy

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć