opinie o zespołach weselnych

Zaczęty przez chrulekm, 15 Paź 2010, 15:24:52

« poprzedni - następny »
Do dołu

chrulekm

napiszcie opinie o takich zespołach jak convers z Suwałk, retro z Augustowa i Anders z Augustowa. jaką dajecie ocenę od 1 do 10 i za co?

juzek

za wszystko  :D

Głupie te wasze pytania, 100 wątków o jednym i tym samym gdzie w 99% odpowiadają zespoły, fotografowie itp pod przykrywkamii sztucznymi nickami.

chrulekm

może pytania i są głupie, ale tak jak czytam odpowiedzi to też nie ma w nich nic konkretnego, przykład widać już po odpowiedzi powyżej. Jeżeli ktoś zadaje konkretne pytanie to i tak większość odbiega od tematu. dlatego też podałem trzy konkretne zespoły żeby się coś o nich dowiedzieć a nie czytać że ktoś słyszał jakiś zupełnie inny zespół. konkretne pytanie = konkretna odpowiedź. a poza tym na forum logują się nie tylko członkowie zespołów.

anka07

Na moim weselu w czerwcu tego roku grał zespół Retro.. i zabawa była rewelacyjna! kilka tygodni temu grali u koleżanki, a za tydzień będą grali u kuzynki. Są naprawdę godni polecenia.

gli,gli

A za miesiąc będą grali na weselu u pana Kazika,a za 6 tygodni będa grali u pani Ani,a za dwa miechy będa grali u pani Ali,a za trzy u pani Elizy,a za cztery u Andrzeja i Gerbery a za pięć będą mieli zagrać chęć,a za sześć zaprosi ich na granie mój teść,a za siedem weselne granie połączą z pogrzebem,a za osiem za granie Heniek sypnie groszem,a za.............

juzek

no to ... z tych trzech to tylko Convers.
Fajna panna tam jest ;)

anka07

wskazane leczenie.. po co pisać jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia.. konkretne pytanie-konkretna odpowiedź, grali nie tylko u mnie, ale i u moich znajomych i wszyscy są zadowoleni, bo zespół jest świetny. i tyle w temacie..

j

jak dla mnie tylko WANAT

Maks

Ostatnio jak byłem na weselu to grał Anders z Augustowa. Ładnie zagrali i prowadzili wesele. Podobało sie wszystkim. To tyle w tym temacie. Pozdrawiam
Maks

arek

a jak oceniacie zespół FACTOR, są chyba z Suwałk?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

ono

a u mnie grała wieża hi fi :D extra było

armao

Polecam zespół FACTOR z Suwałk.Wyśmienita muzyka jak i też prowadzenie całego wesela!

Mimi

POlecam zespol RETRO- 10 dla nich murowana, graja na zywo, spiewa i chlopak i dziewczyna, swietne przyspiewki przy stole, naprawde warty polecenia. Na moim weselu pomimo upalow wszyscy byli zachwyceni zespolem:)

daylight85

na weselu mojej siostry grał CONVERS i było bardzo przyjemnie. szczególnie fajnie prowadzili zabawę dla gości przy stołach a to myślę jest ważny element. miałam tez okazję dwa razy być \"bawiona\" przez zespół the dance. niby fajnie - muzyka spoko, zespół miły. ALE. zespół niestety na każdym weselu robi te same konkursy i jest ten sam schemat prowadzenia imprezy. więc na drugim weselu niestety było już trochę \"nudno\" bo niczym nie potrafili zaskoczyć. ale to moje zdanie i pewnie uznacie, że marudzę :)

ewa

zespół retro po prostu ****isty a panna ktora tam spiewa jaki głos polecam wszystkim naprawde zespół godny polecenia
ewa

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć