Jaką Siłownię wybrać?

Zaczęty przez Guaio, 06 Paź 2010, 18:33:36

« poprzedni - następny »

polimpus

Wiesz co? Najlepiej to jest się wybrać na siłownię i pogadać z trenerem. Ja chodzę do https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/silownia i jestem bardzo zadowolony, bo instruktorzy dzielą się swoją wiedzą i zawsze coś chętnie podpowiedzą.

gwendolina

No właśnie sama ostatnio zastanawiałam się jaką siłownie wybrać. Chciaabym zapisac sie na ćwiczenia od września, ewentualnie od paździzernika. Interesuje mnie silownia raczej dla kobiet ( nie koedukacyjna). Czy ktoś wie czy takie miejsce istnieje w Suwałkach?

Jak na razie uprawiam sport, jednak jest to :
bieganie
rower
oraz rolki
http://dietoteczka.pl/6-sposobow-aktywne-wakacje/
Czyli sporty, które nie wymagają odpowiedniego pomieszczenia :)
Rodowita mieszkanka

sewik

Zajęcia w takich oddzielnych grupach sa na pewno organizowane w Calypso Fitness :)

uważna

Nie każdy lubi biegać na siłownię czy ćwiczyć w dużej grupie osób. Rozwiązaniem jest domowa siłownia. My jesteśmy w trakcie jej urządzania i powoli kupujemy sprzęt. Teraz chyba kupimy http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Lawki-do-cwiczen_Lawki-treningowe-1137.html   Nie jest droga, a wiele ćwiczeń można na niej wykonać. Mi sie przyda do robienia brzuszków.

cmdenis

siłowna na UL.Nowomiejskiej polecam

trezors

#20
16 Kwi 2018, 07:44:35 Ostatnia edycja: 17 Kwi 2018, 06:46:49 by trezors
Tak się zastanawiam, że zamiast na siłownię, lepiej pójść ćwiczyć na świeżym powietrzu. A wiec jakiś rower np, który daje sporo radości i nie nudzi.
Wybór roweru uzależniony zwykle jest od tras na jakich się zwykle jeździ. Obecnie najbardziej popularne wydają się być rowery trekkingowe, którymi można sprawnie się przemieszczać zarówno po mieście jak po nieutwardzonych drogach. Charakterystykę wybranych rowerów trekkingowych można znaleźć np tutaj: https://www.dadelo.pl/rowery-trekkingowe/

Aligru

Jak nie możesz wybrać siłowni konkretnej to spróbuj najpierw w domu poćwiczyć. Są różne przyrządy, które kupisz i spokojnie wyrobisz sobie krzepę we własnych 4 kątach. Poczytaj np. na https://www.menshealth.pl/ mają mnóstwo porad w tym kierunku.

czarnota

#22
12 Sie 2019, 10:40:30 Ostatnia edycja: 23 Sie 2019, 07:41:02 by czarnota
Ważny jest tutaj również odpowiednie ubranie na silownie bo od tego zależy nasz komfort. Nie może Cię nic obcierać i drażnić. Strój nie może być za luźny ani zbyt ciasny. Najlepsze będą ubrania wykonane z oddychających i termoaktywnych materiałów. Odprowadzają pot i zagwarantują odpowiednią wentylacje.

W mieście jest kilka sklepów sportowych, jednak nie oszukujmy się - wybór jak i ceny nie są zbyt korzystne....

Zerknijcie sobie do świat supli, obecnie mają sporo promocji na ciuchy na silownie.  https://swiatsupli.pl/pl/144_poundout-gear

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć