Jaką Siłownię wybrać?

Zaczęty przez Guaio, 06 Paź 2010, 18:33:36

« poprzedni - następny »

Guaio

Witam. Od jakiegoś czasu planuję kupić karnet i uczęszczać na siłownię, lecz nie wiem na jaką. Głównym celem będzie budowanie mięśni, więc dobrze by było gdyby siłownia głównie była rozwinięta w tym kierunku. Znajomi polecili mi Applause, lecz chciałbym usłyszeć także wasze zdania. Bardzo mi zależy na tym żeby w tzw \"godzinach szczytu\" tj. 15-20 nie było tłumów ludzi.

Albert

spróbuj w siłowni PWSZ
Albert Juchniewicz

Albert

Spróbuj tez w siłowni na UL.Nowomiejskiej, nie wiem jaki tam jest numer
Albert Juchniewicz

lektor

budowanie mięśni możesz mieć wszędzie :) zobacz w pwsz, tam jest łądnie i schludnie :)
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

prorok

m

w pwsz jest ładnie czyściutko i tanio.. ale w tych godzinach naprawde dosyć duże tłumy... słyszałam ze w aplausie nie dużo ludzi chodzi ale co do sprzętu itp. to nie wiem oskar tez jest spoko.. bardzo dużo sprzętu teraz mają.. ale dawno to byłam więc nie wiem nic więcej..

m

w pwsz jest ładnie czyściutko i tanio.. ale w tych godzinach naprawde dosyć duże tłumy... słyszałam ze w aplausie nie dużo ludzi chodzi ale co do sprzętu itp. to nie wiem oskar tez jest spoko.. bardzo dużo sprzętu teraz mają.. ale dawno to byłam więc nie wiem nic więcej..

zły wujek

chłopie na budowe idź moskuły ci takie duże urosną a i przy tym zarobisz.powodzenia :D

Remix

AquaPark, Osirka
Słyszałem, że na Noniewicza jest jakaś siłownia
Piszę poprawnie, po Polsku[/u]

Charlie Sneer

A czy ktoś orientuję się w jakiej siłowni i ile by kosztowała pomoc pro. trenera w ustaleniu dietki i układu ćwiczeń?
Bumcykfsz

kulturysta

W Oskarze otrzymasz pomoc w doborze diety i ćwiczeń:)

nie

romantyk

Zależy czy ma być z bajerami typu sauna, czyli bardziej ekskluzywna ale i droższa, czy zwykła.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

JuliaJ

ja mam pytanie z nieco innej beczki ;p gdyż jestem realistką i wiem, że nawet jak zapłacę za karnet, to w chłodny wieczór i tak znajdę milion powodów, by nie ruszyć dupska z domu. Stąd moje pytanie- jakieś sprawdzone ćwiczenia dla kobiet, żeby pozbyć się tłuszczu na brzuchu? znalazłam mnóstwo info, np. taki spis najlepszych ćwiczeń, http://www.trener.pl/artykul2135_Trening_brzucha__najlepsze_cwiczenia_na_brzuch.html ale które z nich wybrać? ;/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć