Padma art

Zaczęty przez blackangel, 29 Wrz 2010, 16:02:02

« poprzedni - następny »

blackangel

Hej:) Mam mozliwosc pracy w firmie Padma art. Obecnie mam juz prace ale szukam czegos lepszego. Prosze napiszcie co sadzicie o tej firmie o klimacie tam panujacym itp z góry dzieki :)

matka

o co tutaj chodzi? Już pisałeś o tym!
gunia

clod

Wiem, że to firma kant. Bierze towar i za niego nie płaci. Swego czasu trochę się najeździłem do Augustowa, żeby odzyskać cokolwiek. Jeżeli w stosunku do swoich pracowników są tak samo nie uczciwi jak do dostawców, to radzę omijać ich z daleka.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

karol

haaa fajna firma ale trzeba być w ciągłym biegu to jest firma jak obuz pracy tylko praca praca i w szybkim tępie a zarobki 950zł przez 3 miesiące a jeszcze ludzie są fałszywi i trzeba uwarzać na pana piotrusia i generała . ja tam pracowałem i teraz się ciesze ze tam nię pracujke. niech kadry i personel biega  za ramkami... pozdrawiam
karol

ziomek89

haha pracowales??? sadze ze nie...zarobki 1500 zl na reke...pracuje sie pon- piatek...i tam jest calkowity luzz... praca jest bardzo lekka...tylko bardzo ciezko dostac sie do tej firmy

Lol

Dobrze że już nie pracujesz,bo klaunów tam nie potrzebują,lepiej siedzieć w domu i narzekać albo na ławce pod blokiem pić piwo. A praca jest spoko i ramki też  :lol:

AA

tylko broń Cię Boże nie idź do Kierownik Ewki, tylko do Romana bo Ewka to nie człowiek... jeszcze nie jaki smigol tam straszy na pewnej zmianie

Bez imienia

pracowalem tam i praca niby lekka ale teraz pracuje sie wszystkie soboty i maja byc 4 zmiany

gwiazda

dlaczego w padmie nie chca brac cv?A do tego nawet zostawic nie mozna bo Panie  w biurze są wielce obuurzone?To jak niby tam ludzie dostają sie do pracy?

olaaaaa

jak to jak po znajomości :)

gwiazda

Moze ktos wie kiedy beda robic 4 zmiane??

Misia

miała być od lutego ale narazie nie bedzie wogóle.

automatyczny marian

robota jest spoko, klimat nistety roznie, poniewaz stosowana jest polityka zastraszeniowo donosowa z dodatkiem rzutu klody pod nogi pomiedzy zmianami, ale widocznie tak musi byc, skoro wielcy panowie brygadzisci z wielkich miast przybysze to podkrecaja, bo mysla ze inaczej sie nieda chyba, a dalo by sie, i ramkuf napewno by wiecej sie zprodukowalo. a jak zobacza ze komus za dobrze idzie to nie problem sie do czegos przyczepic, ale nigdy prosto w oczy, na drugi dzien dopiero sie dowiadujesz jak to nie sprzatnales, ze balagan itp, i mozesz se sie wtedy powypierac jak po fakcie, a premii juz mozesz nie miec. wstyd. a taka ladna z zewnatrz..  :(

witek

Tak samo robią w małkini w bde arcie tylko w małkini szef jest zryty 100% więcej niż w suwałkach a zarobki są teraz mniejsze niż w suwałkach.

dobra rada

Ja napisze tak pracuje tam 2 lata i powiem wam ze to już nie jest praca tylko prawdziwy obóz pracy .Szukają byle pretekstu do zabrania premi która  wynosi 200 zł plus 100 dodatkowe za chodzenie cały miesiąc do pracy bez jednego dnia wolnego.Naprawdę narzucają takie normy ,tępo że już nie pracujesz jak człowiek tylko maszyna a i tak szukają ****a do **** .Następna sprawa to jest audyt wymyślony przez ikea  która też polega na zabraniu premi .Każą uczyć się jakiś głupiego 6S KTÓRE wogóle do niczego nie jest potrzebne.Chodzi taka baba i robi zdjęcia z byle czego nawet narzędzia które są nie zbędne do pracy nie mogą być w zasięgu jej wzroku .A co naj śmieszniejsze nadgodziny czy setki ,wpadli na genialny sposób żeby wypłacic w ciągu 3 miesięcy.I teraz powieccie kto sie doliczy swoich pieniedzy podczas wypłaty .Ludzie tam trzeba naprawde porządną inspekcje pracy i jak macie swoją godnosć  zastanówcie się zanim tam pójdziecie do pracy.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć