kurs języka angielskiego dla dorosłych

Zaczęty przez Adela, 08 Wrz 2010, 14:47:00

« poprzedni - następny »

Adela

Hej! Tak sobie myślę, że może dobrze by było na kurs języka się wybrać - może nie zaszkodz ;)Chodzi mi o kurs dla dorosłych, wieczorowy. Może ktoś z Was na taki uczęszcza? Jakiś poleca?

prawda

ja proponuje naukę przez skype, bez wychodzenia z domu, koszty są niższe oraz przede wszystkim komfort i wygoda.

Liz

Perfekt (nie wiem gdzie teraz jest, bo zmienili siedzibę), jest otwarty od 16 do 20. Kwestia dogadania się z nauczycielami

lektor

ja też bym poszukał lektora online, masz większe możliwości dogadania się, niektórzy uczą także w weekendy
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

Ola

Szkoła MERITUM. W 3 LO mieli kursy i Gimnazjum nr 1. Podpytaj.

abdul

well ,dobrze , jestem cudzoziemiec .mag.jez angielskiego nie dawno jestem w suwalkach. mog pomoc w tej sprawa .dla poczatkujacych i zaawansowanych . warunki do uzgodnienia .
I am so pleased to read those ads regarding the possibility of starting an English course for people with different levels and age.
I would be so happy to share my experience in such a field.
thanks, Abdul

amelia

chetnie podejmie naukę języka angielskiego zeby nie bylo drogo
amelia

Truskaweczka

a ja wolę indywidualne lekcje z nauczycielem w 4 oczy , który dostosuje się do moich potrzeb :)

EnglishIsFun

Zapraszam na indywidualne lekcje języka angielskiego, 25zł za godzinę. Nauczam wg indywidualnych potrzeb. Zapraszam, posiadam wieloletnie doświadczenie. 512 974 515

sirprzemasek

Serdecznie zapraszam na kurs języka angielskiego Metodą Callana do szkoły AMC. Oferujemy kursy w naszej placówce na ul. Kościuszki 79 oraz przez SKYPE. Wiecej informacji pod nr tel.: 530 070 448
http://bestenglishcoaching.blogspot.com/ <- INNY blog o języku angielskim

Justyna

Zapraszam na kurs angielskiego dla dorosłych w grupach lub indywidualnie cena 30zł za 60 minut. Zapewniam wlasne materiały oraz dojazd do ucznia. tel 508-537-347 Zapraszam
Justyna

anna

Jężeli chodzi o rzetelne i skuteczne kursy językowe, polecam oddział London Academy w Suwałkach (londonacademy.pl). W szczególności polecam zajęcia z Anglikiem.

MANIA

Polecam kurs przez Skype w Szkole Języków Obcych Shamrock (www.szkola-shamrock.pl). Indywidualne zajęcia prowadzą naprawdę profesjonalni lektorzy.

lidja

Ja również zaczęłam się uczyć języka angielskiego dość późno . Konkretnie 2 lata temu. Nie mialam go nigdy w szkole i powiem Wam,że taka nauka od podstaw jest bardzo trudna i ciężko jest opanować gramatykę oraz rozmówki. Zdecydowałam się na indywidualne korepetycje i było to dobre rozwiązanie. Poza tym zdecydowałam sie na wyjazd na kurs języka do Londynu. Trwał 3 tygodnie ale w ciągu tego czasu nauczyłam się przynajmniej jak rozmawiać. Takie kursy organizowane są przez EF:
http://www.ef.pl/top/intensywny-kurs-angielskiego

JoanAnn

Ja bym na początek wzięła kurs w grupie, ale później to rzeczywiście indywidualny może być lepszym pomysłem. Wiem z doświadczenia, że na zaawansowanym poziomie łatwiej wtedy zrozumieć niektóre zagadnienia.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć