Zagęszczanie włosów

Zaczęty przez czarnulka202, 02 Wrz 2010, 20:22:56

« poprzedni - następny »

czarnulka202

Hej poszukuję dobrej fryzjerki która zagęszcza włosy za rozsądną cenę.Czy macie może namiary na jakąs konkretną Panią lub salon w Suwałkach?Chcę , żeby włosy wyglądały naturalnie i nie były zrobione na odpierdziel.

tereska

jaka metoda chcesz zagescic wloski?
kasia

czarnulka202

Myślałam o zagęszczeniu na kreatynę, ponoć najzdrowsza metoda i tak doradzała mi moja fryzjerka.Pasma oczywiście naturalne, innych nawet nie biorę pod uwagę.Tylko, że u niej jedno pasmo kosztuje 10zł a ja potrzebuje ich minimum 100 plus koszty \"robocizny\" więc wyjdzie pewnie jakieś 1500zł.A prawdę mówiąc, cena, jaką mogę zapłacić to max 1000zł :)

lala

Casting ul. Lityńskiego przy SP10, fryzjerka Kasia. Tam pytaj. Z tego co wiem pasma ma za 6zł, naturalne ładnie wyglądają sama ma również zrobione to zobaczysz na żywo i zdecydujesz.:)
lala

infrared

Z tego co wiem to dla Kasi włosy doczepia Paulina z Chłodnej. ale Kasie tez mogę polecic:-)pozdrowienia:-)

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

graynkag

sorry że odgrzewam :)
a czy testował ktoś takiego preparatu jak GrowUltra? Mam strasznie słabe włosy a to podobno ma pomóc.

wikotor

A nie lepiej sobie perukę kupić? w tym sklepie widzę mega wybór mają https://perukisklep.pl/ mnie to się to doczepianie to w ogóle nie podoba, kawałek krótkich włosów a reszta długa, słabo moim zdaniem to wygląda całkiem. A tak całe włosy równe zdrowe ładne i naturalnie całkiem wyglądają.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć