szkolenia zawodowe i inne

Zaczęty przez Olga_, 19 Sie 2010, 14:20:37

« poprzedni - następny »

Olga_

Witam wszystkich na forum jak przystało na nowicjusza:)

Piszę z prośbą o podpowiedź.
Jestem z Suwałk, ale nie mieszkam tu już wiele lat. Rozważam powrót na ojczyste tereny i zastanawiam się jak to z pracą w związku z tym będzie.

Prowadzę swoją firmę szkoleniową - i tu dochodzę w końcu do sedna:) - jak to jest z tymi szkoleniami w Suwałkach? Jest zapotrzebowanie na szkolenia tzw. miękkie z komunikacji, asertywności, negocjacji, kursy rozwoju osobistego?
Jak Wam się to widzi?:) Co miałoby największą szansę powodzenia?

Mam nadzieję, że nikt nie uzna tego posta za niestosowny, postanowiłam zapytać na forum żeby trochę rozeznania nabrać:)

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam,

Ola

lektor

Myślę że wiele zależy tutaj od ceny takiego szkolenia/pakietu szkoleń. Ludzie często korzystają z darmowych szkoleń organizowanych przez Urząd Pracy lub finansowanych przez UE, więc trudno jest powiedzieć czy chcieliby za to płacić, skoro mogą trochę poczekać i skorzystać za free :) tylko ile można czekać na szkolenie będąc bezrobotnym, to jest inna sprawa.
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

zl

strzelam ze nie beda darmowe i troszke inne od tych z PUPu ;) ... pomysl dobry ale mysle, ze za malo mlodych ludzi u nas samych z siebie bedzie chcialo na to isc -> $ a starsi i tak \"ustawieni\" lub za pewni siebie czyli imho maly rynek.
ladna oferte po firmach rozeslij a nie na forum.  

Jaaa

Z tego co się orientuję jest kurs na kasę fiskalną w Żaku.....

Polka

a gdzie można nauczyć się tego niemieckiego za darmo?
Polka

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Misia34

Skoro już przy szkoleniach jesteśmy, to słyszeliście może o firmie szkoleniowej Kar Group? Organizuje ona kursy doszkalające z najróżniejszych dziedzin, w ich ofercie na stronie http://kar-group.elk.pl/ można znaleźć aż kilkadziesiąt takich różnych kursów. Wygodne jest to, że można je odbyć w systemie on-line, a i tak otrzyma się certyfikat. Kursy nie są drogie, a pozwolą Wam podnieść Wasze kwalifikacje, więc polecam :)

mentorka

Mogę polecić firmę, która świadczy usługi w tym zakresie, w zasadzie jest to cały wachlarz usług dla firm, prowadzą tez szkolenia, myślę, że najlepiej abyś się po prostu zapoznała z ich stroną internetową https://safetymark.pl/szkolenia/szkolenie-bhp/ gdzie znajdziesz wszystkie informacje, między innymi te na temat szkoleń BHP.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć