szkolenia zawodowe i inne

Zaczęty przez Olga_, 19 Sie 2010, 14:20:37

« poprzedni - następny »

Olga_

Witam wszystkich na forum jak przystało na nowicjusza:)

Piszę z prośbą o podpowiedź.
Jestem z Suwałk, ale nie mieszkam tu już wiele lat. Rozważam powrót na ojczyste tereny i zastanawiam się jak to z pracą w związku z tym będzie.

Prowadzę swoją firmę szkoleniową - i tu dochodzę w końcu do sedna:) - jak to jest z tymi szkoleniami w Suwałkach? Jest zapotrzebowanie na szkolenia tzw. miękkie z komunikacji, asertywności, negocjacji, kursy rozwoju osobistego?
Jak Wam się to widzi?:) Co miałoby największą szansę powodzenia?

Mam nadzieję, że nikt nie uzna tego posta za niestosowny, postanowiłam zapytać na forum żeby trochę rozeznania nabrać:)

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam,

Ola

lektor

Myślę że wiele zależy tutaj od ceny takiego szkolenia/pakietu szkoleń. Ludzie często korzystają z darmowych szkoleń organizowanych przez Urząd Pracy lub finansowanych przez UE, więc trudno jest powiedzieć czy chcieliby za to płacić, skoro mogą trochę poczekać i skorzystać za free :) tylko ile można czekać na szkolenie będąc bezrobotnym, to jest inna sprawa.
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

zl

strzelam ze nie beda darmowe i troszke inne od tych z PUPu ;) ... pomysl dobry ale mysle, ze za malo mlodych ludzi u nas samych z siebie bedzie chcialo na to isc -> $ a starsi i tak \"ustawieni\" lub za pewni siebie czyli imho maly rynek.
ladna oferte po firmach rozeslij a nie na forum.  

Jaaa

Z tego co się orientuję jest kurs na kasę fiskalną w Żaku.....

Polka

a gdzie można nauczyć się tego niemieckiego za darmo?
Polka

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Misia34

Skoro już przy szkoleniach jesteśmy, to słyszeliście może o firmie szkoleniowej Kar Group? Organizuje ona kursy doszkalające z najróżniejszych dziedzin, w ich ofercie na stronie http://kar-group.elk.pl/ można znaleźć aż kilkadziesiąt takich różnych kursów. Wygodne jest to, że można je odbyć w systemie on-line, a i tak otrzyma się certyfikat. Kursy nie są drogie, a pozwolą Wam podnieść Wasze kwalifikacje, więc polecam :)

mentorka

Mogę polecić firmę, która świadczy usługi w tym zakresie, w zasadzie jest to cały wachlarz usług dla firm, prowadzą tez szkolenia, myślę, że najlepiej abyś się po prostu zapoznała z ich stroną internetową https://safetymark.pl/szkolenia/szkolenie-bhp/ gdzie znajdziesz wszystkie informacje, między innymi te na temat szkoleń BHP.

mczay

Moim zdaniem bardzo ważne jest to, aby szkolić pracowników pod kątem bezpieczeństwa. Dzięki temu ryzyka wystąpienia jakiegoś wypadku, albo szkód maleje. Ostatnio dowiedziałem się, że bardzo dużo daje przeprowadzenie audytu. Na stronie: https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i-ppoz/audyt-z-zakresu-ppoz/ jest oferta firmy, która przeprowadza audyt pożarowy.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć