Zakupy w sieci są ok?

Zaczęty przez marcin142, 15 Sie 2010, 09:51:16

« poprzedni - następny »
Do dołu

marcin142

Witam serdecznie!

Otwieram ten wątek ponieważ szukam informacji na temat opinii Suwalczan odnośnie sklepów internetowych. Interesują mnie opinie m. in. na temat bezpieczeństwa robienia zakupów, szybkości i jakości dostaw, różnice cenowe między ofertą produktów w sklepach wirtualnych, a rzeczywistych, itp. DOSŁOWNIE WSZYSTKO! :D  Zapraszam również osoby, które nie robiły nigdy zakupów w sieci, aby zostawiły swój komentarz.

Pozdrawiam

jan

Nigdy nie robiłem, zostawiam swój komentarz.

marcin142

O takie komentarze mi nie chodzi, bo nic mi nie pomogą. Chodziło mi o to, że zależy mi również na poznaniu opinii osób, które nie robią zakupów w sieci, gdyż chciałbym się dowiedzieć dlaczego jeszcze tego nie spróbowali :) Co ich blokuje?

Sralcin 241

W wirtualnym świecie jak i w realu potrzebne są pieniażki!I to jest blokada!Głupi temat i głupie komenty się pchają!A jaki portal lub sklep chcesz zareklamować?Chyba ,ze neta masz od wczoraj :D

marcin142

Narazie nic nie chce reklamowac, bo to jest dopiero w glowie i na zagryzmolonych kartkach:). Neta  nie mam od wczoraj a czemu pytasz? Sralcin 241 , jezeli uwazasz ze to glupi temat to dlaczego sie w nim udzielasz?

marcin142

A poza tym pieniążki jest to blokada obowiązująca w obu światach. A jeżeli w internecie znalazłbyś identyczne towary co w sklepach rzeczywistych, ale po niższych cenach to zmieniłbyś swoją opinię?

Sralcin

Bo nie mam nic do roboty!To jaki sklepik w sieci sie marzy?Wiedziałem,że pod woalem pytnia czai się perfidna chęc promocji,albo szukania niszy w rynku :D A znasz coś takiego jak reklama?

marcin142

Słuchaj..mogę jedynie powiedzieć, że (oczywiście to wypali) będziesz mógł m.in. porównać ceny obowiązujące w suwalskich sklepach, kupić lub zarezerwować produkty, które ci potem dowiozą i to bez odchodzenia z przed kompa. A odnośnie reklamy to co chciałeś mi powiedzieć? :)

MARTIN

No i dla tego nie masz pieniędzy. Wiesz w kapitalizmie jeszcze nigdy za siedzenie i pisanie głupich komentarzy nie płacili:) a co do zakupów w sieci to myślę ze zawsze istnieje ryzyko, dlatego tez lepiej wybierać opcje za pobraniem i towar otwierać przy kurierze:)

marcin142

Czyli uważasz, że obecnie sklepy internetowe nie budzą większego zaufania od sprzedawców wystawiających swoje towary na aukcji internetowej? A gdyby było tak, że w razie kiedy po zakupie produktu, dostarczono ci inny, którego nie zamawiałeś i od sprzedającego dzieliły cię max kilka km do którego mógłbyś zaraz pojechać i zareklamować zamówienie to twoje zaufanie do kupowania w necie by się zwiększyło?

popson

Zalezy od towaru. Moge zamawiac w sieci rzeczy ktore nie wymagaja organoleptycznego ze tak to powiem sprawdzenia. Np co do kupowania ciuchow w necie nie mam przekonania ( chyba ze kupuje jakas inna wersje czegos co juz mam w rzeczywistosci , np koszulka ). W sieci zazwyczaj kupuje towary ktore sa nie osiagalne na naszym suwalskim rynku , lub ich wartosc znacznie odbiera od wartosci internetowej.

marcin142

Dzięki popson! :D A, że tak zapytam.. Ile +/- zajmują ci czasu jakieś większe zakupy (tym razem w chodzi mi o real:))? Wogóle to lubisz robić zakupy? :P

Sral-cin

Ano tym;Uważam zakupy w sieci za kompletną pomylkę!Jeśli ktoś uważa,ze to dobra forma to poproszę o numer konta i PIN do karty,abym mógł wydoić konto(pod warunkiem,że cos tam jest)Próby naciągania klientów przez pseudo sprzedawców typu \"marcin142\"to tani chwyt autopromocji i czekam jak ukaże się link z jego aukcji z allegro!Możliwość składania reklamacji po zakupie wadliwego towaru kończy sie na ślepej ulicy albo stwierdzeniem \"widziały gały co brały\"(na fotografii)Nie mozliwośc dotknięcia towaru i jego wypróbowania daje tylko wyraz temu co napisałem!Ale jeśli ktoś chce kupić kota w worku to wycofuję sie z tego tekstu!Do promocji sluzy reklama (zazwyczaj platna),a nie forum!Badania opinni publicznej też kosztują!Więc jak wyżej czemu starasz się zakładać watek na forum tylko po to aby dowiedzieć sie czy twój pomysł wypali?Pisz wprost o co ci chodzi!Nie staraj sie być cwaniakiem na starcie,bo to niezbyt dobrze!I na pewno nie poświece chwili aby zajrzeć na stronę cwaniaczka!I tym różni się sondaż od opinii!

marcin142

Sral-cin większość z tego co piszesz to są brednie. Przecież jeżeli każdy zakup w necie kończył by się tak, jak opisałeś to allegro, świstak, ceneo itp serwisy handlowe dawno by zbankrutowały! Nikt normalny nie poda ci nr konta i pin, bo to są zasady bezpiecznych e-zakupów! A nawet jeżeli byś miał takie dane to nie zrobiłbyś za wiele szkody, bo do tego potrzebne jest więcej danych.

Nie zobaczysz ani linku do strony lub do aukcji.

Powiedz mi jeszcze dlaczego tak negatywnie \"zaatakowałeś to forum? Kupować w necie też trzeba umieć  :D

kogiel

Nie chce mi sie zakładać nowego wątku,więc proszę wszystkich o opinię na temat zakupów w suwalskich sklepach spozywczych i czego po nich oczekujecie?Z góry dziękuję za posty(oprócz tych na temat e-zakupów)

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć