Jaka jest najgorsza ulica w Suwałkach

Zaczęty przez hala, 07 Lut 2006, 11:40:13

« poprzedni - następny »
Do dołu

hala

Chyba nie ma gorszej jak ul.Leśna,zapomniana przez wszystkich,nie ma chodnikow,latarni,nie ma tam nic oprócz wielkich dziur.Widzieliście ją -nie no to zapraszam tych ,którzy chcą urwać koła w swoich samochodach.
h.pawlicka

Jego Wysokość z niskim rodowod

Jeszcze gorsza  jest ul. Reja.

zaroowka

...a w ogóle najgorsza jest Ulica Idiotycznych Tematów Na Forum...  :]
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

maciejan

no cóż nie każdy musi zaraz pisac o komputerach i internecie...
człowiek z klawiaturą przed sobą

daroguru

Trochę nie rozumiem tego typu tematów. Po co szukać najgorszego, nie lepiej znaleźć coś dobrego? Nie ważne czy to będzie ulica, miasto, czy cokolwiek innego. Takim myśleniem daleko nie dojdziemy. Jak mi się trafia coś z pozoru złego, staram się szukać zalet i bardzo często znajduje.
Leśnej chyba nie widziałem,lub nie pamiętam, ale jeśli sa takie wielkie dziury to pewnie jest bardzo mały ruch z czego ja bym sie cieszył.

maciejan

no i właśnie zostałeś sprowokowany do wypowiedzi czy rzeczywiście ul. Reja jest taka be... ja tak nie sądzę, bo mam bardzo pozytywne wspomnienia związane z tymi terenami - patrzę więc na to z perspektywy sentymentu, ale może np. dla kierowców, jest ona koszmarem w biały dzień, tego nie wiem...

Władysław

To wcale nie jest taki głupi temat.Czy nie zauważyłeś , ze tam gdzie mieszkają ważne persony naszego miasta wszystko wokoło jest cacy i ,,glanc pomada\'\'.A tą ulicą dziennie przejeżdża mnóstwo samochodów,nocą sporo tirów(zrobiły sobie skrót do Urzędu Celnego).Myślę ,że powinno się zwracać  na wszelkie zło jakie dzieje się w naszym mieście.Od nas zależy tylko czy coś w tym miescie się zmieni.

TrUsT

Tam wszystkie są nie bezpiecznie nie ważne gdzie jesteś jak masz dostać w leb i cię okraść to okradną
Kamil:D

maciejan

w końcu Miasto Złych Ludzi, co nie TrUsT?

VooDooKTA

Władysław po co mamy niby zwracać uwagę na zło w naszym mieście? Suwałki są jakie są i takie będą - nic nie zmieni tego, że ktoś napisze jaka ulica jest najgorsza. To co? Wszyscy zaczną tą ulicę omijać? Lub napiszesz, że Ciebie okradli w Stokrotce - sądzisz, że nikt tam nie będzie już robił zakupów? Powinniśmy raczej docenić to miasto a nie wytykać jego błędy. Ale zawsze tak jest: \"Cudze chwalicie...\"

maciejan

a ja bym chciał właśnie jak najwięcej ciemnych historii o naszym mieście... nie to żeby babrać się w g... ale dlatego, że życie ma rózne oblicza, a my nie jesteśmy chyba na jakimś forum promocji miasta... zresztą nawet aby pokazać najjaśniejsze strony miasta trza znać i jego ciemniejsze oblicza...

VooDooKTA

A może konkurs na najciemniejszą historię z Suwałk - miasta widmo?

Sokółka

Podobaja mi się suwalskie ulice bo są niepowtarzalne :)Najbardziej przypadła mi do gustu ul.Klonowa.Jest nietypowa-kręta i zamiast ograniczników prędkości są na niej pęknięcia
Ana

VooDooKTA

Tam nie ma ograniczników? Heh. Jutro jadę na zwiady...

Sokółka

no jasne że nie ma , tylko te cholerne pęknięcia
Ana

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć