Ktory sklep jest naj? - Wasze opinie

Zaczęty przez vanillacat, 22 Lip 2010, 15:26:02

« poprzedni - następny »

vanillacat

Juz mozna bylo od czasu otwarcia plazy zaobserwowac i chyba juz miec swoj ulubiony sklep. Jakie macie typy?
Moj typ to sklep z butami -occ, wszedzie gdziekolwiek nie jestem moge powiedziec ze jest ok, dobre ceny, a buty tez dobre i mozna znalezc roznorodne - klapki, sandaly, balerinki, dzieciece, meskie.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

pepe

Monopolowy,bo tam jesdt duży wybór i wszystko jest pyszne!

lektor

new yorker, sportowy na górze i kawiarnia na parterze :) po otwarciu, do listy dorzuciłbym house\'a i cropp\'a, pewnie będą połączone
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

waldek

jedyne rzeczy gdzie chodze w plazie to fantasy park, delima i kfc. Reszta na nic
WALDEK JARMUŁOWICZ

clod

Każdy znajdzie coś dla siebie.
Dzieci takie jak mój poprzednik Waldek najczęściej korzystają z rozrywek i barów.
Starsi chętniej odwiedzają sklepy z odzieżą czy butami.

Mnie podoba się KappAhl i stoisko z piwami świata w Delimie.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

ja

wszystkie sklepy są w porządku, jedynie niedawno otwarty fantasy park dla dzieci to porażka, mam na myśli rozmiary powierzchni,  ktoś kto był w najzwyklejszym fantasy parku w Anglii wie o czym mówię

o

fantasy park to rzeczywiście namiastka tego, co powinno być. klitka dla dzieci i tyle. Sklepy są fajne.

skarbik87

Ja tam zawsze zaglądam do H&M- reklama mówi prawdę- to mój nowy ulubiony sklep  :D szczególnie kupuję tam biżuterię-jest niedroga i nie ma niklu co jest bardzo dla mnie ważne gdyż mam potworne uczulenie na nikiel  :(  jest tam tanio, a teraz jak jest wyprzedaż to już w ogóle jest tanio  ;)  lubię też Reserved- ceny po obniżce są niskie, a ciuszki fajne. Czekam na Croppa i Housa-czy ktoś wie kiedy będą otwarte??

prorok

no jakby suwałki były milionową metropolią to pewnie plac zabawa dla dzieci miałby z  pół hektara, z moich obserwacji wynika że jak na suwalskie potrzebny taka skromna, nie da się ukryć, wielkość w zupełności wystarczy, tłoków nie ma a miejsca akurat tyle żeby dzieciaki wchodziły ze sobą w interakcję

blondyna

reserved ;) i jak otworzą croppa to też pewnie dołączy do moich ulubionych sklepów.

ja

mój najlepszy sklep to reserved,ale tam są super ciuszki i nie jest tak drogo, a w ogóle fajnie, że jest Plaza można w końcu gdzieś wyjść

szczerze

A moze ktos powie czemu znowu do fantasy park szukaja ludzi?????Czemu tak ciagle zmieniaja kelnerki i barmanki?

zapracowana12

Jestem zachwycona całą Plazą, jak na galerię jest bardzo ładna, ma swój styl.
W końcu jest jedno miejsce, gdzie można zrobić kompletne zakupy :)
Cieszę się z porządnego kina i kręgielni, jest gdzie spędzić wolny czas z dziećmi, gdy brzydka pogoda  :]
A o takim sklepie spożywczym jak Delima w Suwałkach nawet nie marzyłam, gorące pieczywo i naprawdę świeże wędliny i najważniejsze: można kupić \"kobiece\"smakowe piwo jest ekstra, duży wybór :D,
Handzia

buraczane miasto

zapracowana12 ten post na zlecenie plazy buhaha

piwosz

zapracowana12...robisz sobie jaja z  ludzi?
Nie wiem czym tak się podniecać, byłem w wielu tak zwanych galeriach(skąd taka nazwa?). W Suwałkach jest naj(gorsza) nie ma w niej nic z tego co jest w innych miastach (chodzi o klimat, atmosferę itp.) suwalska jest jałowa. Obsługa jest jeszcze gorsza, niekompetencja aż krzyczy! Poza tym... zero oryginalności,  niedługo cale Suwałki będą chodziły, nie dość że, w jednakowych ciuchach, to jeszcze bez krzty gustu: adidasy, pumy i nike do garnituru he he.
Na bezrybiu i rak ryba... akurat z rakiem mam złe skojarzenia.
Pozdrawiam zadowolonych
Piwosz
ciemny brunet oczy niebieskie wrost 173  szukam kobiety do stałego związku od lat 20-24

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć