Glany

Zaczęty przez Niewidzialna, 19 Lip 2010, 15:15:59

« poprzedni - następny »

Niewidzialna

gdzie można w Suwałkach kupić glany (duże rozmiary)?

anonim_gal

Na bazarze w sobotę koło cmentarza

ziomek

kup sobie trampki za 10zł z gumowym czumem glany na wakacje rastuchu zastanów sie

.

Albo japonki lepiej. A później metaluchy sie dziwią że wszyscy ich od brudasów wyzywają...

anonimka

Zamiast glanów polecam butki wojskowe, np. Starforce. Nawet latem noga się prawie nie poci, sa lżejsze i wygodniejsze. Trust me - w ciężkich butach (oczywiście nie wyłącznie) chodzę kilkanaście lat i nie polecałabym byle czego.

kasia

Ziomek nie myl \"rastucha\" z \"metalem\" to są dwie rożne osoby :) A co do glanów to nie wiem lepiej zobacz na internecie . W Suwałkach raczej ciężko będzie znaleźć.
Kasia

anka

teraz nie ma sezonu na glany ale kupilam w raju kolo arkadii

Niewidzialna

czy jak ktoś chodzi w glana to od razu metal ? ja chodzie i nie uważam się za metalowca co innego że tak wyglądam ;p

TRU METAL

anonim_gal

czy to rastaman czy metalowiec jak nie którzy to nazywają to nie powinno nikogo to interesować niewidzialna ma swój styl i w takich butach będzie się zapewne dobrze czuła,20 lat temu sam w takich chodziłem.Teraz od czasu do czasu zakładam dres i wszyscy patrzą na mnie jak na dresiarza ale nikt nie pomyśli że może mi tak wygodnie.Kilka lat temu wracając z włoch do polski zrobiłem sobie delikatnego irokeza na głowie bo tam było to modne a w Suwałkach wioska jak nic co niektórzy zacofani krzyczeli za mną na ulicy głupoty jakieś i się śmiali,ściełem irokeza a po dwóch latach patrze a tu pół Suwałk z już biega z delikatnym kogutem na głowie.

anka

ja nie jestem metalem ale lubie chodzic w glanach bo mi sa wygodne :P

kasia

Ja nie mówię że tylko metale chodzą w glanach tylko rastuch to ktoś w ogóle o innym upodobaniu muzycznym.
Kasia

.

Ale fakt faktem, latem w glanach chodzą tylko brudasy i śmierdziele i nikt tego nie zaprzeczy.

Jaćwing

Sucharek dla trola.

Coż to, za poprzedni komentarz nie jasny, Spróbuję go przeanalizować:

[cytat] latem w glanach chodzą tylko brudasy i śmierdziele [/cytat]
- zakładasz kropeczko że nie istnieją ludzie którzy użytkują obuwie tego rodzaju latem nie będący brudasami i śmierdzielami

Z własnego doświadczenia  wiem, że można takie buty użytkować  latem np nocą w lesie na jakimś biwaku czy cuś. Zatem nie masz racji w pierwszej jak i drugiej części swej sierocej tezy, gdyż właśnie jej zaprzeczam.

Akurat w tym wypadku treść twej wypowiedzi pasuje do słów sierocego kropka, który będąc absurdem prosi forumowiczów: przygarnij mnie, trola internetowego co za każdym razem nick zmienia, bo nie ma odwagi swych idiotycznych poglądów głosić pod jednym szyldem.

Dobra ludzie postarajmy się więcej trola nie karmić ;D, no chyba że ktoś ma wenę.

Co do wątku to też polecam obuwie rodzaju taktyczego. Tylko trzeba postarać się kupić lepszej jakości bo niektóre nie są zbyt trwałe.
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć