praca

Zaczęty przez ktosiek33, 14 Lip 2010, 19:24:41

« poprzedni - następny »

ktosiek33

Czy ktoś wie jak się pracuje w Mispolu,na Szafirowej w Suwałkach?

ktosiek33

Czekam na odpowiedzi,pomóżcie!

prorok

pewnie ciężko jak w każdej produkcji

szczerze

bardzo ciezko i do tego smierdzy gorzej niz  kurczakach

ArchaniolOna

Oj jest ciezko. Pracuje sie ponad norme a co wiecej ujowo placa. W soboty tez sie chodzi za ktore czasem firma dtuga placi badz daja wolne albo tez odpracowuje sie jakis dzien. Najlepiej jest samemu badz samej sprawdzic :)
pozdrawiam
Fara bara cira fara tonga... ^^

crisek

a co to za firma, że tak śmierdzi? co oni robią? i chyba dobrze ze płacą albo dają wolny dzień a nie każa zapie... za friko.

pogodynka

pracuja tam moi znajomi i różowo to nie jest,bo czasami haruja nawet po 10 12godz,soboty raczej przymusowe i to kazda a urlop to daja jak maja przestuj(grudzień styczeń) a nie w tedy kiedy chceszi zarabiaja po 1200 czasami wyciagna 1500 jak nawala nadgodzin

XXX

pogodynka chyba ze koniety robia po 12 i zlecenie co wiecej mozna wyciagnac 1700 badz wiecej, co do tych sobot to sie zgadzam i do wolnego z przestojami.
Tomek

lalka1

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma;(.

a

a moż ktoś z Was wie jak jest teraz w Salag?
a

karol

karol

damian

Na temat salagu ciężko coś powiedzieć praca tam nie jest ciężka ale niestety oni biorą tylko na 3 miesiące i potem nie przedłużają rotację ludzi mają sporą nie wiem czemu oni robią taką taktykę ale widocznie im się to opłaca... Mispol nie wiem jak na Szafirowej ale na Wojska Polskiego to nie było źle, fakt że te soboty ale da się przeżyć. Ludzie nawet jeżeli macie ciężko to nie narzekajcie bo za granicą nie jest lepiej ja siedzę w Anglii i jest przerąbane jak nie wiem, ludzie pracują od rana do wieczora praktycznie bez przerwy i nie jest tak kolorowo jak by sie zdawało

Maja40

Szukam pracy, jestem fryzjerką skończyłam szkołe,oraz ostatnio odbyłam staż mój numer tel.518 122 140
Maja40

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć