Drugi rulez?

Zaczęty przez maciejan, 06 Lut 2006, 20:51:44

« poprzedni - następny »
Do dołu

MaGrEb

A owy \"Uczeń\" to może p. Kalejta we własnej osobie  :P

VooDooKTA

Jakieś takie chaotyczne to Wasze wyjaśnienia. Nie mogę do kupy poskładać wszystkiego :]

Sokółka

jasne, jasne :) Mówcie sobie co chcecie ale kto widział okładke tej gazetki to wie że rysuneczek jest trochę \"zbyt nowoczesny\" jak na suwalską młodzież. Przypomnę że wokół młodzieży, która widnieje na rysunku fruwają grzybki. Oprócz tego owi młodzi mają podkrążone oczy. Co tu dużo mówić są naćpani. Ten wyraz -i(DRUGi)-mówi wam coś?
Chyba rodzice mają prawo się burzyć, ba ja na ich miejscu też bym podniosła głos.
Ana

maciejan

ot i kawa na ławę...
człowiek z klawiaturą przed sobą

Uczeń

Przez rok nazwa gazetki była ok. A z tego co wiem tylko jeden rodzic zobaczył w tym coś złego. A propo ja NIE jestem Panem Kalejtą - mylicie się... Ja nie widzę w tym nic złego nadal... no ludzie tam pisze wyraźnie DRUGI... a jeżeli czytacie i macie jakieś inne skojarzenia to już wasza sprawa... Do wszystkiego można się przczepić dając skojarzenia.. równie dobrze mogę powiedziec że nick \"MaGrEb\" budzi kontrowersje bo mówi on, iż ktoś ma Piwo EB...

VooDooKTA

A to o to chodzi. Nie można było tak od razu. A jest może internetowa wersja tej gazetki? To bym se przeczytał kontrowersyjne artukuły.

maciejan

ktoś ma jeszcze piwo EB?  :lol:

młoda

Tam nie ma żadnych kontrowersyjnych artykułów....Mam tą gazetkę przed sobą i moge Wam wyjaśnić poszczególne \"obrazy na niej. Te grzybki to jest motyw z takiej gry \"Mario\" no chyba ją znacie. Tak, tak mają wszyscy podkrążone oczy, yhy sa nacpani... ludzie pomyślcie realnie!!! Jaki sens jest szuukać podtextów. Jeśli ktoś czytał notke w gazecie , lepiej ją zacytuję \" Niedługo ktos powie, że jesli przedstawiam zdjęcie czterech chłopakjów, to lubię homoseksualistów\" Przeciez to jest chore doszukiwac się takich podtextów..... Pozdrawiam Anie ..bardzo smutno ale pozdrawiam ;(

maciejan

ok zostawmy tytuł gazetki... o co chodzi z tymi homoseksualistami?

Sokółka

grzybki z Mario, dobre  :lol:  Może od gierek komputerowych też można mieć podkrążone gałki. Ten wyraz drugi jest napisany w specyficzny sposób i nie tylko ja jedna to zauważyłam.
Ciekawe dlaczego taki rysuneczek walnięto na okładkę skoro się nie kojarzy z artykułami?
Ana

młoda

przeczytaj sobie artykul.

VooDooKTA

A może jedna z postaci nma glany? Który nie lubi rastamanów? A czy jedna z tych osób ma zegarek na prawym ręku? A może ktoś jest blondynem, Żydem, Murzynem? Wariactwo.

Sokółka

tutaj nie chodzi o artykuł tylko o okładkę. Jest nieadekwatna i tyle. Skoro uczniowie ją zaprojektowali to jestem pod wrażeniem(złym oczywiście)
Ana

MaGrEb

MaGrEb ma piwo EB  :lol:
Tak, po tym poście, wiem, że nie jesteś p. Kalejtą...

Sokółka

Może jesteś tylko sam o tym jeszcze nie wiesz.Jakiego koloru masz włosy?  :lol: grzańca mi się chce :)
Ana

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć