meble kuchenne na wymiar

Zaczęty przez krysia70, 07 Lip 2010, 09:51:30

« poprzedni - następny »

krysia70

Witam . Jestem zainteresowana wykonaniem mebli kuchennych na wymiar , moze ktos zna dobrego i sprawdzonego fachowca ? prosze o namiary , będe wdzięczna za pomoc .
krystyna swaula

clod

6.0.9.3.7.0.1.1.1.- p. Tomasz Szmajda.
U mnie robili kuchnię i jestem zadowolony bardzo.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

tony

Ja robiłem kuchnię pod wymiar w meblecie i jestem zadowolony

???????????

A ja robiłam u takiego pana na ul.Zastawie w tej samej bramie co wulkanizacja i naprawdę mogę polecić ci panowie nawet wykonują prace do warszawy to muszą być dobrzy chyba będzie Zastawie 17

???????????

A ja robiłam u takiego pana na ul.Zastawie w tej samej bramie co wulkanizacja i naprawdę mogę polecić ci panowie nawet wykonują prace do warszawy to muszą być dobrzy chyba będzie Zastawie 17

gosc

witam polecam stolarz z ul Reymonta namiar 509596087

myszkamini

najlepszy jest na ul.Lokietka28b.Czuprynski.robi na wymiar,debowe,zdobione,jakie ci sie zamarza.tel:5672362jest naprawde super.polecam
niusi

oczko

kupie drzwi lazienkowe biale lewe i prawe 60 nowe

Aga

Ja mam kuchnię BRW . Polecam. Ul. Różana

Zenek

:)  :)  :) Ja polecam Robienie mebli u firmy Mal ci panowie nawęd robią na zamówienie ten zakład znajduję się na Zastawie 19  :)  :)  :)
Zenith to ja

gienio

Ja osobiście polecam stolarza, który ma swój zakład na ul. Mereckiego/Mechaników. Facet ten robi meble na zamówienie, sam projektuje. Z tego co wiem to ta stolarnia juz ma swoją tradycje, z dziada pradziada, ale są to meble detaliczne, wiec mało kto słyszał. Jedynie z terminowością u niego kiepsko, no ale jak ktoś chce meble od artysty to no...nie ma co narzekać ;)

pawil

bob budowniczy

Kuchnie Jana --jestem zadowolony z efektu końcowego
normalny

zadowolony

extra mebelki sprzedają na sklepie: http://www.sklep.meble.pl/p101168,zestaw-kuchenny-kamduo-210-z8-dlugosc-zestawu-2-1m.html

zamówiłem za 2tyg. miałem u siebie, sam złozyłem i mogę polecić bo za tak niską cenę trudno znaleźć dobry mebel

...a i jeszcze doradzą.

zadowolony!

Ja zawsze zamawiam meble na wymiar na Bakałarzewskiej 84 E.M-EBLE 87 5667059 też z dlugoletnią tradycją i z kazdego zamówienia jestem zadowolony ( Kuchnia, szafa wnękowa i wyposażenie mojego biura).

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć