Gdzie kupić sprzęt komputerowy w Suwałkach

Zaczęty przez Deenayd, 04 Lip 2010, 14:50:59

« poprzedni - następny »

michał

[cytat]Co do Palit\'a to sorry, ale mam 36 miesięcy gwarancji - nie wierzysz - nie wierz, generalnie wisi mi to.[/cytat]

To nie kwestia wiary tylko sprawdzenia w dużych polskich hurtowniach typu Action czy ABC Data...

[cytat]zbieg okoliczności, czy może to ty podpisałeś się wcześniej jako Paweł?[/cytat]

Nie to na szczęście nie byłem ja, co chyba widać po składni :)

Napisałem na tym forum właśnie ze względu na tamten post, który

słusznie nazwałeś kryptoreklamą.

A co do ocen to się pokuszę się, ponieważ pracuję w jednej z

wymienionych w tym temacie firm. Także peace :)
wincal

Deenayd

ooo! widzę że się zaczęła jakaś regularna wojna  ;)
za 2 tygodnie wracam z wakacji to dam znać co i jak. zakładając ten temat myślałem że pomoże mi on w szybszym podjęciu decyzji ale czytając wasze wypowiedzi to czuję się coraz bardziej skołowany. w sumie nie ma sie co dziwić, w końcu zawsze znajdą się wielbiciele i przeciwnicy każdej firmy ...

mario

1)Co do adresu firmy BestComputer to jest  źle podany kilka postów wyżej.
Poprawny adres tego sklepu to:
UL. 1 Maja 1 Lokal 4.

2)Porównania sklepów internetowych ze zwykłymi nie mają sensu.
O ile w przypadku gwarancji zewnętrznej jest tam wszystko ok, to życzę szczęścia i nerwów z \"ich\" zwykłą gwarancją w razie problemów ze sprzętem:)
Zwykły sklep nie obciąża klienta kosztami wysyłki towaru do naprawy, który uległ uszkodzeniu, co w przypadku sklepów online jest praktycznie pewne. Kolejnym błędem przy porównywaniu cen w sklepach online i zwykłych jest nie zwracanie uwagi na koszt przesyłki.

Remix

Activa na Minkiewicza na przeciwko pizzeri
Piszę poprawnie, po Polsku[/u]

Aleks Nocny

Ja moge śmiało polecic Best Computer na 1maja oraz Komputery pod apteką, czy jakoś tak, kiedys tam była świetlica czy coś podobnego, za CH Alfa pod Apteką, hehe

Ci goście z jednego jak i z drugiego sklepu znają się chyba na komputerach najlepiej niż Ci wszyscy sprzedawcy z actiwi,komputronika i firsta razem wzięci.

Polecam!

Petrick

Ja tam powiem co wiem i tyle...

W kazdym sklepie kazdy znajdzie cos dla siebie jeden chce to drugi tamto,
ale prawda jest taka ze 3/4 to prywatne sklepy wiec super cen tam nie bedzie....

Jak ktos chce to moge pomoc zlozyc komputer,  pracowalem w jednym z wyzej wymienionych sklepow i wiem ze ceny lepszej niz na allegro raczej nigdzie sie nie znajdzie.

Ale i tak potrafi przyjsc czlowiek z kartka z allegro i szuka, chodzi wierci temat zeby taniej znalezc..... ehhh Suwalscy konsumenci, a zawsze w sprzecie komputerowym jest tak ze im WIECEJ WYDAMY TYM LEPSZY SPRZET bedzie. to chyba taki zloty srodek.

Najlepiej jest sie przejsc spisac modele i poszukac w internecie, chyba ze jest naprawde jakas fajna promocja to mozna zerknac.

clod

[cytat]prawda jest taka ze 3/4 to prywatne sklepy[/cytat]

Czyli 25% sklepów u nas jest jeszcze państwowych ?!

Jak za komuny, tylko wtedy to chyba komputery Odra były...
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

karolek

No 25 % sklepow czyli taki Komputronik i Euro RTV na pewno nie maja szefa ktory mieszka w Suwałkach, tylko to juz grubsza firma przeciez, reszta to takie wypierdki pseudo biznesmenow z Suwałk.

Ze ktos jest HANDLOWCEM nie znaczy ze jest INFORMATYKIEM, handlowac to i baba na bazarze potrafi, wiec nie mylmy pojec

adfadf

Co do ELTECHBIURU to powiem szczerze, że to sklep który naprawdę polecam. Kupiłem u nich kompa parę lat temu teraz znów tam kupuje. Nigdy nie miałem problemu z gwarancją. Nie robili mi nigdy problemu. No i jak widać ma chyba renomę i sporo klientów bo z tego mi wiadomo to otworzyli już trzeci punkt w Suwałkach i mają tam chyba nie złe ceny na otwarcie. Słyszałem, że ten punkt jest gdzieś koło firsta.

Estera

a gdzie  w Suwałkach znajduje się skup czy zbieranie (jak zwał tak zwał) zużytego sprzętu komputerowego? Może ktoś wie ?

Hrabia

@Estera kiedyś organizowało III LO w Suwałkach

a co masz ciekawego ?

trutek

Ja natomiast poszukuję sklepu w którym złożą mi komputer z części, które ja wybiorę, chodzi mi jedynie o złożenie ( jestem pewien części)Na oku mam 3 sklepy- bestcomputer- tutaj mam mapę wątpliwości , kiedyś musiałem bardzo długo czekać na naprawiane części( jednak naprawili i działają) słyszałem, że. Lokal ma nowego właściciela może się zmieniło.first- tutaj mam wątpliwości co do kompetencji, jak patrzę na niektórych pracowników to wydaje mi się że mają takie same umiejętności co ja(mozliwe że się mylę ). Komputronik - raczej uważam ta firmę za porządną.i raczej mają ekipę osób znających się na rzeczy.

Przepraszam za chaotyczna wiadomość ,nie mam dostępu do kkomputera - piszę z tel.

Hrabia

@trutek ...popytaj ludzi z forum może ktoś złoży komputer?

johny

W firscie to cwaniaki i oszusci. Ciekawie prezentuja okazalosc swych jak to kolega wyzej pisal \"30\" laptopow. Wlaczaja zwykly film w odtwarzaczu, ktory jest np. trailerem / nagraniem z gry i niby to jest pokaz mozliwosci danego sprzetu : D

Klingo

Best Komputer tam najtaniej bedzie, sam kupiłem bo wszędzie wychodziło 200- nawet do 300 zł więcej.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć