kurs operatora koparko-ładowarki

Zaczęty przez mike, 27 Cze 2010, 23:47:21

« poprzedni - następny »

mike

Witam. gdzie mozna zrobic uprawnienia na koparko-ładowarki w Suwałkach? z góry dziękuje
mike

bosski

pszczolka

polecam ten ośrodek robiłem u nich kurs na ładowarkę i było o.k.

andriu

W szkole rolniczej w sejnach szybko niedrogo i profesjonalnie.

zbibniew

witam w suwalkach morzna zrobic kurs na operatora oparko   ładowarki tylko niewiem gdzie to morzna

darek

a jakie sa przeciwskazania do zrobienia takiego kursu? chodzi mi o badania lekarskie. np jakas wada wzroku tylku daltonizm (ta wada nie nie umozliwia zrobienie prawojazy katB)
damian

adam

W ARESIE NAWET TERAZ MAJA NABOR
UNIA PLACI TAKZE BARDZO DOBRY POMYSL

ala

W Suwałkach WORD robi kursy z egzaminem
pańsywoeym. Dobrze prowadzą.
Jak się chodzi to zda się bez problemu.
ala

Jacek

witam mam takie pytanie ost zatrzymano mi prawo jazdy czy mogę zrobić taki kurs sobie jeśli tak to gdzie w suwałkach z góry dziękuje pozdrawiam

zdzicho

Ja robiłem w Ośrodku Szkolenia Operatorów Maszyn. Mają filię również w Suwałkach. Można zapisać się przez www.osom.pl. Prowadzą fajnie kursy też na ładowarki, koparkoładowarki praktycznie wszystkie maszyny i klasy. Polecam

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć