toyota yaris

Zaczęty przez Sebastian, 12 Cze 2010, 13:25:02

« poprzedni - następny »

Sebastian

czy model tego samochodu jest godzien zainteresowania?

waldek ikaris

świetne pytanie :-)
każda toyota jest godna zainteresowania, zależy do czego, co chcesz w niej mieć, komu zaszpanować i na jakie polowania jeździć? :-D

karol383

są ładniejsze małe auta od Yarisa,min Fiesta,Fabia lub Hyundai I20
Karol Grajewski

wilk

toyota jest dla dziadkow lepiej kup fiata marea

monne

W ostatnim czasie coraz częściej Toyki Yaris biorą firmy dla swoich przedstawicieli handlowych, są na 5-tkę pod względem bezpieczeństwa. Sama o nią walczę w firmie  ;) pozdrawiam!
monne

Kierownik

Właśnie dobijam kolejną służbową Yariskę (już trzecia). Auto jest niezawodne, nie ma może imponujących wyników, ale bardzo ekonomiczne (przy spokojnej jeździe silnik 1.0 spala około 5 l/100 km). Jest małym autem, ale bardzo wygodnym, no i najważniejsze, auto jest bardzo mało awaryjne. W ostatniej toyce, przy przebiegu ponad 120 tys. km wymieniałem tylko żarówki tak sam z siebie (o klockach, płynach i olejach nie będę pisał, bo to oczywiste). Jedyny minus, to że serwis jest w Ełku, ale serwis godny polecenia. Podsumowując: Toyota Yaris bardzo dobrym autem jest!

KOLO

Polecam warsztat na Papierni 2. Przeniesiony z Sejneńskiej. Fachowa obsługa i znają się na wszystkim.
KOLO

KOLO

Dodam że nazywają sie auto suwałki
KOLO

Kogutek

Kolo niema to jak samemu sobie opinię wyrabiać. Codo Yarisa super auto i tyle w temacie. Jak ktoś pisze ze fabia czy fiesta są lepsze, to ktos tu chyba na głowe upadł.

Adi

Tak tak i na Papierni 2 automaty zekomo naprawiają i cuda robią, problem tylko ze o żadnym potwierdzonym cudzie w tym miejscu to ja nie słyszałem. \"znają się na wszystkim\"? Według mnie na wszystkim znać się nie można a co do wszystkiego to do niczego i tak napewno jest w przypadku tej firmy. Auto mojego znajomego stoji juz kilka miesięcy i chyba nic z ich cudów nie będzie a to nie jest pierwszy przypadek o którym słyszę. Zdecydowanie polecam panów z Papierni 4b, uratowali volvo mojego znajomego w dwa dni po tych naprawach z Auto Suwalki, a walczyli chyba ponad miesiąc, o kosztach nie wspominając..

igor

Hej, też mam toyota yaris. Czy to auto można od czasu do czasu odpalić metodą na pych? W sensie, czasami akumulator pada, pytam, bo wolę się upewnić.

mayday

Jedyna bezpieczna, skuteczna metoda to odpalanie auta przy pomocy kabli zasilających. Tzw klem.
Wtedy właściwie nie ma opcji aby uszkodzić jakiś mechanizm silnika, zupełnie inaczej jak to ma miejsce w przypadku metody na pych w której można uszkodzić łańcuch rozrządu - a wtedy remont silnika liczony jest nawet w tys zł.
Tu masz dobry artykuł - link w którym autor pisze w jaki sposób bezpiecznie odpalać auto w z rozładowanym akumulatorem.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć