praca w Porta Drzwi

Zaczęty przez ryba30, 11 Cze 2010, 17:27:40

« poprzedni - następny »
Do dołu

gosc

Kamilek to fakt komora w jednej a pestki w drugiej i tylko z chudym prowadzacym z w1 do kibla na fajki biegaja :D o stawkach zal nawet pisac najnizsza prawie krajowa po kilku latach pracy :/

brak

usunięto przez administratora

H2o

najbardziej w porządku to chyba mistrz Mirek tak jak i jego brat z PKO SZEF PRODUKCJI Sławek to jedyni normalni mistrzowie którzy pracują w Porcie.Proponowałbym trochę zmian w kadrze bo Ci są za bardzo pewni swoich stołków.

gosc

Slawek i Mirek to goscie z klasa,szanuja innych i sa szanowani :)

brak

brak

gruba_berta

...faktycznie Mirek i Sławek to najlepsi mistrzowie w porta.
Fajnie by było aby szefostwo z Bolszewa zainteresowało się tym co tu się dzieje, w szczególności na W2 i W3 zmiana \'b\' !!!

brak

brak

gruba_berta

...a ja pozdrawiam najbardziej rozpanoszonego szefa w porta pana mistrza z w2 zmiana b

brak

sawik

Teraz to ja coś od siebie dodam. Nie jestem userem \"porta\" wiec się ode mnie odpierniczcie. Ja swoje chcialem dzisiaj powiedzieć dla Roberta.B ale on znowu zachował sie nie tak jak powinien, potraktował mnie jak śmiecia a prosto w oczy mu powiedziałem co mi nie pasuje, oczywiście zostalem wyrzucony a doslownie wyproszony z wielkik krzykiem z mistrzówki. Zapierdzielam jak wół na \"TG\" (touchwood) koncze przed 13 ganiam z kartkami i jeszcze dostaje mi sie pare zjebów za darmoche, to kto tak robi??Mistrz??I on ma dawać autorytet innym pracownikom??Żal!! Pare słów do Roberta: Jak masz jaja chłopie to posłuchasz co mam do powiedzenia na ten temat odnośnie tego co tu piszą i jak ty mniemasz że to ja ci ****sko smaruje., to sie bardzo mylisz. A jak nie masz jaj porozmawiać ze mna w 4 oczy tylko straszysz wyzerowaniem premii to pogadamy inaczej przy Tomku albo przy Pawle skoro twierdzisz zawzięcie że to ja cie oczerniam i pozostałą załoge. To że Robert sobie nagrabił u ludzi wszyscy wiedza ja tam mam głęboko w poważaniu co kto mu zrobi ja się do tego nie mieszam. Ale wczorajsze i dzisiejsze zachowanie Roberta.B to juz przesada. Sory Robert zachowałeś sie jak CHAM i nie życze sobie takiego traktowania bo ja do Ciebie z mordą nie skacze jak pies do miski. POZDRO
P.s. : Popatrzcie czasami na siebie a nie na innych. Ja tam ideał nie jestem i sie nie wywyższam. Sorka jak komuś pojechalem, ale jak piszemy o porta to piszemy po calości
SAWIK

porta

a pisalem jaki jest teraz sam widzisz. poczekaj zacza premia starszyc potem gora utrata pracy a na koniec sadem i rozstrzelaniem. 3m sie sawik zero do bani

porta

a pisalem jaki jest teraz sam widzisz. poczekaj zacza premia starszyc potem gora utrata pracy a na koniec sadem i rozstrzelaniem. 3m sie sawik zero do bani

porta

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć