Praca w Decco

Zaczęty przez darew, 27 Maj 2010, 07:26:19

« poprzedni - następny »

Flip i Flap

Jak Cie smiech ogarnia to po co to czytasz,a poza tym nie znasz klimatu ktory tam panuje,obrazasz nas-piszac o nas Lenie.Dobrze by bylo abys sie juz tutaj nie wypowiadala.Acha i sama jestes Len- i to smierdzacy!

jankos

Witam. czy mozecie okreslic jasno warunki pracy w Decco ? a nie biadolic i wylewac zale  na forum o jakis stukach i pukach flipach i flapach. Chodzi mi dokładnie o stawki godzinowe dodatki premie sume miesieczna wynagrodzenia ilosc przepracowanych godzin. Pozdrawiam

olaaaaa

a w decco ciągle szukają do pracy..... pewnie super warunki

beck

a ile placa w tym decco ???

wojtas123

nie polecam tej firmy.. według mnie- obóz pracy, sie nalatasz, narobisz i całe \'g\' zarobisz... żal!

TomaszekElo

Byłem,popracowałem,i troszke powiem.
Ogolnie atmosfera na zakladzie jest okej..Załoga fajna,pomoga załapac o co chodzi.
Co do samej pracy-wiadomo,trzeba zasować,za stanie nikt nie placi.Trzeba miec dobra kondycje fizyczna,inaczej idzie wymieknac.
Bylem,popracowałem,ale tez zrezygnowałem.dlaczego?
Wg wynagrodzenie dla procownika w odniesienu do wykonywanej pracy-BEZNADZIEJA!!!!podstawa-nic wiecej-grzecznie podziekowałem.Tyrac 10godzin(standard) i miec z tego grosze to przesada,niech sie inni wyrabiaja.Zemna przyszło 2 ludzi-tez zrezygnowali.Teraz sobie spokojnie pracuje po 8 godzin,nie mowie ze siedze i nic nie robie,bo trzeba sie nalatac-ale za to mam normlna godziwa pensję!A wcale nie trudno bylo znalesc dobra prace, poniewaz !PRACOWNIKOW JEST CORAZ MNIEJ! WIEC ZACZNIJCIE SIEBIE CENIC!

niestety

tomaszek a kobiety am przyjmuja??

Martinez

Byłem ostatnio na castingu na laminowanie. Było nas razem siedmiu, mniej i bardziej doświadczonych. rozmowa z szefem bla bla bla i jak przyszło co do czego to nikogo nie zatrudnił. Może za dużo chcieliśmy zarobić?? Może on chce kogoś zatrudnić tam na zasadzie wolontariatu i żeby jeszcze pewnie namiot nieopodal rozłożyć żeby można było pracować - jak to on powiedział - nawet po 16 godzin.
Martinez

arek

muszę przyznać rację większości z was.
problem nie stanowi nazwa firmy pod którą biały murzyn musi ****, a widziałem ich wiele. tylko te ****e które zamiast płacić uczciwą kasę za ciężką pracę,wola kupić sobie np trzeciego mercedesa. a nami zwykłymi robolami wycierają swoje grube mordy. to jest duży społeczny problem, w polsce nigdy nie będzie dobrze jeśli nie zmieni się ludzka mętalność. polak polakowi jest największym wrogiem, pojedzcie  za granicę a dobitnie się przekonacie co mam na myśli.szacunek nic nie kosztuje, a jednak nie wszystkich jest na to stać. a wy tłuste spocone mordy dom dobrą rade, jak będziecie tak dużo wpierdalać naszym kosztem, to wam i czekoladowe cukierki przestaną smakować !!!!!!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vaderrr

A to prawda,ze jak zapieprzasz po 16 godzin,to oni placa tylko za te 8 ustawowych,a reszta wolontariat?-(nagroda od szefa niby jakas w wyplacie--200zl wiecej?)
tak slyszalem,ze tam nie ma nadgodzin liczonych jak w kodeksie pracy.150%

pracownik

mateusz T.

krzyś

Obiboki przeczytajcie wszystkie tematy w dziale praca - według was wszędzie beee. Do pracy lenie!
krzyś

polak mały

praca na produkcji koszmar,weekendy pracujace,np masz pracujacą niedziele na godzinę 18 i do 6 rano 8 godz snu i na 14 idziesz do roboty.no to praca dla wytrwałych.

adolfek

pracowalem na okleinie.jedyne co dobrze wspominam to mili ludzie na mojej zmianie-dzieki ktorym,nawet te 14 godz pracy szlo wytrzymac..reszta szkoda gadac(warunki pracy)-ludzie latajacy jak ze sra...czka,pierdzacy ogniem,by awansowac(konkretna osoba)....kosztem zalogi,a raczej ich nerwow..bo kamera,itp.....masakra jak dla mnie...zeby jeszcze kasa byla odpowiednia...odwagi,bo zeby cos zmienic,nie trzeba narzekac,a dzialac:)
pozdrowienia z niemiec dla ludzi pracujacych za adolfy:)

trol

niedługo pozwalniają się  wszyscy  tylko szkoda że  nie przed sezonem tylko po sezonie  wtedy sie osr..ą

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć