Praca w Decco

Zaczęty przez darew, 27 Maj 2010, 07:26:19

« poprzedni - następny »
Do dołu

piwosz

Żadna pociecha, ale jakoś lżej na duszy, gdy nie jest się odosobnionym... Flip i Flap - masz u mnie browara  ;)
ciemny brunet oczy niebieskie wrost 173  szukam kobiety do stałego związku od lat 20-24

Flip i Flap

Ludzi \"skrzywdzonych\"przez tych dwóch bystrych inaczej,jest dużo więcej,tylko wiadomo że nie wszyscy mówią o tym otwarcie.SZMACIARZE-to jest tylko najłagodniejsze określenie na tych baranów.

piwosz

Do Anka... czytaj i wyciągaj wnioski!
W zakładach gdzie w du..ie mają ludzi i ich prawa, nie zatrudnia się kobiet na produkcji. Im większy zakład, tym z tym jest lepiej (w Decco pracuje niewielu ludzi... ) szczerze jak własnej siostrze, proponuję zakłady drobiarskie.
A do szczęśliwych pracowników (Trs): podzielcie swoje pensje przez liczbę godzin...\" uczciwie płacą\" ? KPINA!!!
ciemny brunet oczy niebieskie wrost 173  szukam kobiety do stałego związku od lat 20-24

Flip i Flap

He he kobiety to tam pracuja dwie(nie liczac pań pracujących w biurze)I powiem tylko ze szacunek im sie nalezy,bo naprawde nie jest tam lekko.Pozdrawiam wszystkich zadowolonych,niezadowolonych,bylych i obecnych pracownikow.P.S\".Szanujcie prace ktora macie,bo w Suwalkach lepszej nie znajdziecie\"-cytat ktoregos z bystrych inaczej. :/

Flip i Flap

Cos ucichlo tutaj-czyzby panowie Stuk i Puk sie uspokoili?

piwosz

Wywalili Wieśka, więc chyba się nie uspokoili(czyt. zmądrzeli).
Komu trudno pogodzić się z chamstwem i głupotą, musi przeżywać, w tym zakładzie niewyobrażalne katusze. Tak na marginesie, wcale tak być nie musi - wystarczy odrobina odwagi.
Pozdrawiam i wyrazy szacunku dla... coraz mniej licznej(w Decco) rzeszy git ludzi.

Flip i Flap

Szkoda Wieslawa,jedyny normalny facet(chodzi mi o stanowiska kierownicze)Moze sie powtorze ale Wi..ki H..j W D..pe Je...ym Cw..lom
Acha.Jeszcze nie postawilem kropki nad i

Flip i Flap

Jeszcze jedno.Pewnie juz ta mala Ku..wa dowiedziala sie wszystkiego z internetu jak radzic sobie z utrzymanie ruchu i dlatego pozegnali sie z Wieskiem.Czesc zarobkow Wieska sobie przytuli i bedzie git.

piwosz

\"Nosił wilk razy kilka...\" Na razie nikt nie może czuć się bezpiecznie, no chyba że,... chyba nikt nie jest takim głupkiem żeby kupić złom od kierownika!?
Jak na razie w firmie, jak widać bez zmian. Szkoda że, właściciel pozostaje obojętny na to, jak traktuje się pracowników, którzy jakby nie było, w pocie czoła, powiększają jego fortunę.
Szkoda, bo słyszałem że,...to zacny człowiek.
Pozdrawiam
Piwosz

karateka

Witam,
Prace w Decco zaczalem w sierpniu tego roku. Godzinowo wychodzi w granicach 180-190 godzin miesiecznie, a zarobki oscyluja (na stanowisku pomocnika) w granicach 1800-1900 zl netto. Praca nie jest lekka, trzeba troszke sie nalatac, ale jezeli sie sumiennie pracuje nikt sie nie bedzie \"czepial\". Osobiscie gdybym mial wybierac miedzy \" lekka\" praca z zarobkami 1300 to wybral bym Decco.
P.S. W listopadzie przedluzono mi umowe wiec mit zwalniania na zime chyba obalony.
P.S. 2 Co do nadgodzin to najwiecej ich jest na magazynie i na okleinowaniu, na \"extruzji\" nie ma ich tak wiele, aczkolwiek u nas jest troszke ciezej.

piwosz

Zapewne zrobisz w Decco karierę... \"lepszy na wolności kęs byle jaki, niż w niewoli przysmaki\" -  niezależność ma swoją cenę, w Twoim przypadku 1900zł - ja miałem powyżej 2000zł - rzuciłem tą \"żyłą złota\".
Pozdrawiam i życzę wielu cudownych weekendów, niekoniecznie w pracy.

Flip i Flap

Pewnie przedluzono Ci umowe bo nie podpadles najwiekszemu frajerowi tej firmy-czytaj pan M.Jak Ci sie podoba to fajnie,zycze powodzenia,w koncu kiedys mozna awansowac z pomocnika na operatora.Ja takze mialem kaske taka jak poprzednik i tak samo to pierd...em.Najfajniejsze  jest to ze 90 % osob tam pracujacych biadoli jak to tu jest h..owo,ale nic nie robia azeby sie to zmienilo.Ja osobiscie mialem dosyc tych frajerow i pozegnalem sie z nimi.Pozdrawiam wszystkich \"szczesliwych\"pracownikow Decco-extrusion

anna

Sam jesteś frajerme płaczko zawodowa!
Brać **** w troki ido roboty a nie liczyć na drapane!!

Flip i Flap

Bujaj sie kobieto!Jak nie wiesz nic na temat pracy w Decco to sie nie udzielaj w tym temacie.A moze jestes laska frajera?

anna

a może nei jestem? Jak patrzę na te WASZE wypociny w tematach o pracy w suwałkach to mnie śmiech ogarnia. Do roboty LENIE!!

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć