Praca w Decco

Zaczęty przez darew, 27 Maj 2010, 07:26:19

« poprzedni - następny »
Do dołu

darew

Witam. Może ktoś z Was pracuje lub pracował w Decco w Suwałkach. Chciałbym się czegoś dowiedzieć o tej firmie, czy warto tam składać CV, jakie są warunki pracy i atmosfera. Na suwalki.info często są ogłoszenia do tej firmy, chociaż nie podają w ogłoszeniu nazwy firmy, tylko adres i maila.
Darew

qwerty

teraz jak ruszyl sezon na okna... to trzeba tam ostro naginac:) (produkuja profile do okien) a jak sezon sie konczy zwalniaja pracownikow i zostaja Ci ktorzy robia tam juz kilka lat... aczkolwiek jak bedziesz dobry pracownik, moze cos z tego bedzie,

???????????

mój chłopiec tam pracował w zeszłym roku, pracują nawet pa 16-18 godz cały tydzień i nawet jak masz wolne dzwonią do ciebie i musisz iść do tego kasa nie za wielka za tyle godz.dostał 1500-1600pln. Moim zdaniem robisz i gówno z tego masz wcale nawet nie maił czasu aby się wyspać nie mówię już o mnie

anonim_gal

jak się chłopak godził na takie warunki pracy,ciekawe jaką miał stawke jak pracował po 18 godzin i zarabiał 1600zł,pozatym po co podawał pracodawcy swój telefon chyba że to jego znajomy.Ja nie podaje nigdy.

hhhh

tam rządzi byłe kierownictwo z CDM panowie M.i K. a jesli chodzi o godziny to prawda sam robiłem tam

Tuptuś

Do: anonim_gal
Długo byś tam z taką filozofią nie popracował( zapewne nie znasz ani \"M\" ani \"K\")
O wolnym weekendzie na wakacje zapomnij.
O godziwym zarobku za ciężką pracę zapomnij... jak zresztą wielu prawach które przysługują pracownikowi.
O jednym pamiętaj! będziesz własnością \"M\"
Tak na poważnie- jak ktoś szuka stabilnej pracy( stabilnej na całe pięć miesięcy!) może  pokusić się o złożenie CV.
W innym przypadku radzę omijać z daleka!!!
PS- Z godzinami...  po trzysta godzin miesięcznie to deccowski standard. Zarobki...- denne!!!
Tuptuś

olaaaaa

decco to stary ortis, widze że \"standarty\" sie nie  zmieniły od starych czasów, tam sie narobisz a nie zarobisz a na zime kopa w d...

Trs

Ja pracuję juz 2 lata i chwalę sobie. Trochę rzeginają z godzinami, ale dobrze płacą. A przede wszystkim uczciwie i nie zwalniają na zimę. Tylko lewusów wywalają od razu

Tuptuś

Jakiś powód do wywalenia musi się znaleźć: pijak, złodziej albo lewus. Kryteria i decyzja w gestii pana... powiedzmy kierownika.
Nie chcę nikogo urazić, ale nie wszyscy w tej firmie są wartościowymi ludźmi, co nie znaczy , że ich tam nie ma.
To najgorszy zakład w jakim miałem nieprzyjemność pracować.
Skoro nie pracuję, pewnie wg. niektórych wyszedłem na lewusa, pijaka albo złodzieja.
Dopóki w tym zakładzie rządzą \"Flip i Flap\", dopoty niewiele się zmieni.
Zarządzający tą firmą dbają tylko o \"swój\" żywy inwentaż. Przepraszam za określenie, ale ludzie traktowani są tam jak własność zakładu.
Tuptuś

Flip i Flap

Flip i Flap-dobre,tylko ja raczej nazwał bym ich Stuk i Puk.A tak poza tym to zgadzam sie z Tuptusiem.

hhhh

tuptuś ma racje popieram go w 100%

Flip i Flap

Najlepsze to ,to ze dzisiaj jest dzien wolny od pracy(ustawowy)-Ale nie w decco!Oczywiscie Stuk i Puk mają wolne.

olaaaaa

w jednej firmie na s... tez cześć biura pracuje od eksportu, komu święto temu święto

anka

a czy w tej firmie na produkcji pracują kobiety?

Flip i Flap

Praca na magazynie-OK
Praca na okleinowaniu-OK
Praca na produkcji-NIE-Dopuki żądzą tam dwie największe szuje,którzy nie mają żadnego szacunku do pracowników.Myślą że jak dadzą większe pieniądze to będzie wszystko ok.Nie te czasy panowie M i K.
P.S.Wi...Ch...Wa....W Du...Je...Cw......!!!

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć