Ortodonta w Suwałkach

Zaczęty przez Mietek, 13 Maj 2010, 19:48:55

« poprzedni - następny »

Mietek

znacie dobrych ortodontów za małe pieniądze ? Kiedyś był podobno jakiś co za pierwszą wizytę nic nie brał ,może wie ktoś coś ?

...

Nie wiem jak to jest z pierwszą wizytą, nie pamiętam czy była bezpłatna, ale ja chodziłam przez dwa lata do Pani Rodziewicz na Minkiewicza. Na pewno można było wpłacać ratami. Bardzo polecam! Profesjonalnie, solidnie i miło! :-) wbrew pozorom ;-)

???????????

Bardzo sobie chwale ortodonte u dr. szadkowskiego na Noniewicza z tego co się dowiadywałam  to ma najtaniej z całej okolicy

morpheusz

Co  do suwalskich, to nie ma w naszym grodzie dobrego ortodonty. Jeden z tych naszych specjalistów orzekł, iż nie uda się sprowadzić mojej córce zęba na miejsce. Po 2 latach wizyt w Ełku u dr. Baka jest już wszystko w porządku. Jeżeli chodzi o ceny to nie ma chyba nigdzie tanio, chybaże przez NFZ ale trzeba czekać na wizytę 3 lata. :)

m4rud3r

Rowniez moge polecic gabinet pani Rodziewicz na Minkiewicza. Bardzo dobre podejscie do pacjenta, solidnie. Jak cenowo - aktualnie nie wiem poniewaz mam juz skorygowany zgryzik, i obie trojki sprowadzone spod wargi gornej do szeregu w szczece ;)
M4rud3r

bogna

Mietek jak wyglada cenowa to zalezy co bys chcial zrobic z zębami,chodzi ci o aparat stały?

ladyinred

Ja lecze sie tylko i wylacznie w Augustowie u Pani Mateuszuk. Gabinet miesci sie na ulicy Mostowej. Nie zdziera z czlowieka a i mozna sie z nią dogadac. Jakosc równiez pierwsza klasa.

Mietek

no własnie o aparat stały mi chodzi, na góre tylko ;)

mmmkkk

Słyszałam różne opinie, że w Augustowie leczenie jest znacznie dłuższe, żeby dłużej mieć pieniądze z wizyt, że w Suwałkach aparat jest zakładany tak, że nie koryguje wad, jaka jest prawda? Kogo na 100% możecie polecić i jakie są mniej więcej ceny aparatu stałego?:)

mmmkkk

Słyszałam różne opinie, że w Augustowie leczenie jest znacznie dłuższe, żeby dłużej mieć pieniądze z wizyt, że w Suwałkach aparat jest zakładany tak, że nie koryguje wad, jaka jest prawda? Kogo na 100% możecie polecić i jakie są mniej więcej ceny aparatu stałego?:)

Zuzanna

Ja z całą odpowiedzialnością polecam panią Rodziewicz na Minkiewicza...naprawdę FACHOWO, a wiem to z autopsji...ceny...nie mam pojęcia jak jest obecnie. Najlepiej zadzwonić, pójść, wypytać. Wiem, że Pani Rodziewicz rozkładała na raty. Polecam szczerze!
...

ilona171

Witamy,
Czy może Pan polecić lekarza profisionalų Suwałkach, które užsidėtų aparat ortodontyczny. Może znacie cen usług.
KlausytiSkaityti fonetiškai

jajajanusz

witam!
powielam pytanie - czy warto zakładać aparat w Suwałkach, czy później trzeba i tak płacić gdzieś indziej, żeby naprawić to, co zostało zepsute? Jakie są Wasze doświadczenia? Kogo polecacie?

anna

janusz, tak warto zakładać, córka  miała aparat u Pani na Minkiewicza, góra kosztowała 1900zł ,dół 1800 zł przez  lata, oczywiście z a każda wizyta 100 zł, ale wizyty odbywały się co parę miesiecy gdyż to byl nowocześniejszy aparat niż ten zwykły który u niej kosztuje 1300 zł. Po zdjęciu płaciłam, 400 zł za aparat rentacyjna, a córka ząbki ma prześliczne!WARTO!!

kubus

niestety nie wypowiem się na temat suwalskich ortodontów - korzystałem z pomocy ortodonty w Augustowie - jeden wniosek: drogo i długo.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć