Sala weselna

Zaczęty przez Edyta21, 03 Maj 2010, 18:28:09

« poprzedni - następny »
Do dołu

marek

Zacisze- byłem na weslu  i sprawdziłem sam fakt 90 zł .Żarło typowo domowe super.Na poprawiny zostało i kolga miał 3-tygodnie spokój z obiadami.Nie zawsze cena jest wyznacznikim jakości i ilości.Bwałem na weselach 110-150 zł i czasami brakowało zakąski lub zapojki.Zacisze można polecać Rewelacja.....

mysza

czy ktoś wie gdzie w Suwałkach, Augustowie lub okolicy można zorganizować wesele na 180-200 osób ?

daylight85

również mogę polecić \"jedynkę\". fajny lokal. tylko mają strasznie śliski parkiet. ja się tam czułam jak na lodowisku :) w amon-ra niestety trafiłam na awarię klimatyzacji (akurat w lipcowe upały) i było strasznie. poza tym 2 razy w ciągu imprezy wysiadał prąd

martyna20

Co do sliskiego parkietu; w Amon-ra rowniez mozna latwo wywinac orla. Bylam tam na weselu kilka miesiecy temu i  naprawde trzeba bylo uwazac.

ricky

A jakie macie wrażenia o Amon- Ra chodzi mi o osoby które miały tam wesele.

sss

Proponuje salę B&K Jurkun w Sejnach. Z wierzchu to może nie wygląda za specjalnie ale w środku.... Słomiane daszki, lustra weneckie zamiast okien, ściana obita drewnem. Spokojnie pomieści 200 osób a może i więcej... warto obejrzeć.

mika

po zakończonym sezonie weselnym proszę o kilka informacji o restauracji amon-ra, czy warto rezerwować tam sale na wesele na 2011 rok, jak jedzenie, sala i wspólpraca z firmą? proszę o pomoc w podjęciu decyzji.
Monika Balcer

Ada

Co do sali B&K Jurkun w Sejnach to jedyną jej zaletą to to, że jest duża i spokojnie pomieści 200 osób, ale wystrój bardzo zniechęca. Taki \"wiejski\" i to w najgorszym tego słowa znaczeniu. Po prostu bezguście. Nigdy bym na nią się nie zdecydowała.
Co to Amon-ra to przepiękna sala sama w sobie, bardzo nastrojowa. Właścicielka umie pięknie ją ozdobić. Nam współpraca z nimi dobrze się układała i osobiście byliśmy zadowoleni, ale słyszałam różne opinie. Z klimatyzacją rzeczywiście lipa, ale może już zrobili. No i goście narzekali, że krzesła za wysokie i nic za nimi nie widać. Ale to chodzi o ludzi starszych, bo ja również byłam tam jako gość i nawet mi to do głowy nie przyszło.
A! i max powinno być tam 150-160 osób. Pomimo zapewnień właścicieli nie polecam większej ilości osób. No i dużym minusem są stoły- 14 osobowe, co oznacza po 7 osób po jednej stronie, a więc usadzanie obowiązkowe, bo może wyjść kiszka
Pozdrawiam

ricky

A jak wypadł sylwester w Amon-Ra w restauracji (nie klubie)? Proszę o wiecej opinii na temat tej sali osob ktore mialy tam swoje wesela  :)

Emi

Witajcie! poszukuje sali na wesele na  około 140 osób termin 10.09.2011rok. Czy ktoś chce odstąpić . Kontakt przez email bogusienia@o2.pl .pozdrawiam
Emi

Emi

Chodzi mi oczywiście o salę weselną w Suwałkach.
Emi

magda

Napiszcie mi coś o sali w Domu Nauczyciela chodzi o wesele na 80 osób.
v.k

DJTOMSKY

do Magda..sala stworzona do takiej liczby gosci weselnych.gralem tam kilka razy na weselach i powiem ze jest tam dziwnie aczkolwiek przytulnie i z atmosferka.stoly stoja troszke dziwnie w tkz literke - L - niom i co z tego wynika nie kazdy kazdego widzi..sala taneczna troszeczka mala ale w sumie nie wszyscy zawsze sie bawia w jednym czasie.klimatyzowana oczywiscie.jest gdzie puscic dymka i sie przewietrzyc.ogolnie spoko.jedzonko i obsługa super.pozdrawiam

Anka_a

Hej! Jestem na etapie szukania sali na wesele ok 110 osób. Co sądzicie o sali różowej na starówce?? Czy jedynka jest lepsza??

weselnik

Różanej nie różowej :] ... Myślę ze w jedynce jest na pewno lepiej. Lepsze jedzenie, więcej miejsca o tańczenia, klimatyzacja, i osoby trzecie się nie pałętają. Na starówce tez nie jest źle, ale jedynka to typowy dom weselny. Na starówce, obok jest warka, są wspólne wejścia i ubikacje, w lato jest gorąco. Osobiście wybrał bym jedynkę (tylko ciekawe czy są jeszcze wolne terminy)

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć