Sala weselna

Zaczęty przez Edyta21, 03 Maj 2010, 18:28:09

« poprzedni - następny »
Do dołu

ewa

Czy wiecie coś na temat sali Zacisze na Staszica 3 , jak tam jedzonko i obsługa? chcę zarezerwowac tam salę na wesele
ewa

jola

Byłam na weselu w sali Zacisze która mieści się na Staszica 3 A a nie 3  i mogę cię zapewnić iż jedzenie i obsługa jest na 6.
Stoły  się uginały od jedzenia bardzo smacznego .mają fajną wiatkę na papieroska gdzie można sobie posiedzieć a nawet zatańczyć.
bez obaw możesz zrobić tam rezerwację.

brak

usunięto przez administratora

44

temat wesela śledzę już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz mogę się wypowiedzieć, gdyż sam nie dawno miałem wesele w SZELMENCIE. Nie bawię się w udzielanie się na forach, ale po tak profesjonalnie zorganizowanym weselu właśnie w WOSIR Szelment zapragnąłem Ich polecić wszystkim. Jedzenie smaczne i nikomu nie zabrakło,nikt nie był z całą pewnością głodny! Napoje, soki itp do oporu!!!Kelnerki dawały radę!Okolica REWELACYJNA!Goście mogą wyjść na taras bez obawy oberwania w mordę jak to bywa na weselach w Suwałkach!!!Gratisowy pokój dla nowożeńców-niby nic takiego, ale można poczuć się wyjątkowo! Dla mnie bomba! Jedyny problem to to, że salę trzeba rezerwować duuużo wcześniej! Każdemu polecam WOSIR Szelment!

jasiu

ja też polecam Szelment, a tak w ogóle to sala na WOSIR jest dzierżawiona przez Stary Szelment tak więc i obsługa i kuchnia są takie same. WOSIR obsługuje tylko wyciągi.

rudi

mam pytnie, co sądzicie o \"Jedynce\" ?? szczególnie mam na myśli catering \"Al-Mir\" ?? który od jakieoś czasu obsluguje wesela tam organizowane...

?????????

Kolego WESELNIK!!!
Również byłam na weselu w Szelmencie i z tego co wiem to Państwo Młodzi o wszystkich sprawach są informowani.
I jeżeli chodzi o napoje gazowane to Młodzi mogą dokupić we własny zakresie. Natomiast co do menu to Nowożeńcy wybieraja zestaw i za ile płacą tyle mają.
Także miej zarzuty do Państwa Młodych a nie do firmy która organizuje wesele.

anka07

Rudi, co do \"Jedynki\" to mogę się podzielić opinią, ponieważ w czerwcu miałałam tam własne wesele. Jedzenie jest pyszne, jest go dużo, świetnie przygotowane-nie ma do czego się przyczepić( a poczepiać się to ja nawet lubię:)), obsługa fantastyczna, wszystko kapitalnie zgrane. Będę ich polecała każdemu kto zechce zapytać o zdanie i gdybym miała wybierać jeszcze raz, to na 100% postawiłabym na \"Jedynkę\" i katering Al-Mir. Polecam. w razie jakichkolwiek pytań zapraszam na gg 4725702- jestem na \"świeżo\" w temacie, więc mogę coś niecoś podpowiedzieć. Pozdrawiam.

kasia

A jaka sale byście polecili na studniówke ?? Chodzi o okolo 300 osób. Może coś innego niż Holiday??
Kasia

marta

no dobra, piszecie że w szelmencie fajnie, jedynka też -ale ceny-podajcie ile mniej wiecej to kosztuje-gdzie taniej?-jedynka szelment, ułańska a może zacisze-i co bardziej się opłaca sala w jedynce+catering, czy może full serwis

anka

Zdecydowanie opłaca się w Jedynce, ponieważ oni tam mają swój własny catering, kapitalną kucharkę i świetną obsługę, a jedzenie jest pyszne. Nieadwno koleżanka miała tam wesele i podziela moją opinię. A co do konkretnych cen, to mają chyba dwie czy trzy opcje, my wybraliśmy opcję umiarkowaną i było w sam raz, niczego nie zabrakło, wręcz dużo zostało. Jeśli chcecie jakichś konkretów, zapraszam na gg 4725702

Inka

ceny w takich salach jak Szelment, Karczma Polska, Starówka, Suwalszczyzna, Jedynka wynoszą około 130 - 140 zł os. w tym jest zazwyczaj sala obsługa sprzątanie itp, różnica polega na tym, że w tej cenie jedne firmy oferują mniej inne więcej jeżeli chodzi o jedzenie. Podczas poszukiwań odpowiedniej sali i cateringu proponuję prosić o przykładowe menu, adekwatne do ceny.
PS. Jeżeli zdecydujesz się=ę na Jedynkę to w tej sali obsługuje tylko jedna firma cateringowa, którą chwali Anka, w cenie masz wiec salę łącznie z cateringiem.
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Św. Tomasz z Akwinu

jola

Sala Zacisze myślę że ma dobre ceny 90zł/os,( sala gratis myślę że to dobrze bo przynajmniej odpada dodatkowy koszt) . Byłam na weselu w sierpniu ,jedzenia było  bardzo dużo , a wszystko miało domowy smak. Bardzo mi się podobało.

44

Szelment w tym roku miał 125 zł za osobę (bez alkoholu, ciast i owoców), podobno na przyszły rok ma byc drożej :/

anka

Inka, jeśli chodzi o Jedynkę, to może nie tyle, że  obsługuje ich jedna firma cateringowa, oni mają na miejscu kuchnię i chyba dwie kucharki. Kiedyś tam była tylko sala do wynajęcia+ catering na własną rękę, od ponad roku mają własny catering.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć