Panieński

Zaczęty przez kuku, 10 Cze 2018, 17:42:53

« poprzedni - następny »

kuku

Macie jakieś pomysły na fajny i niezapomniany wieczór Panieński?
Jakie kluby/miejsca polecacie?
Namiary na "ciekawe" torty?
Dzięki za pomoc  :)

ania00000

Proponuję wymyślić jakiś "temat przewodni", u mnie był np. pin up girl, koleżanka miała grecką bogini. Fajnie jest wynając jakiś domek i mieć spokój na ten wieczór, rozpalić grila, wypić, potańczyc, sie poprzebierać. Na internecie jest też sporo fajnych gier na wieczóe panienski.
Jeśli chodzi o kluby to myśle ze w Suwałkach najfajniej i najbardziej kulturalnie jest w  Swiss barze. Tort to może w Sugar by ciekawy zrobili, ewentualnie poszukać prywatnej osoby na facebooku.

bozenka 12

WDW  w Augustowie inaczej Oficerski Yacht Club RP Pacyfic  , świetne śluby młodzi mają Yacht i słynny apartament jak  również troszeczkę kreatywność to też można i panieński  , Wystarczy wynająć domek a są nawet do 15 osób , na katamaran zrobić dyskotekę ... super nie zapomniana sprawa   .. ognisko , jacht , jedzenie świetne, a co jeszcze najważniejsze że piękne miejsce ...  do okoła woda i woda ...

gwendolina

Osobiście na panieńskich nie podobają mi sie te zboczone gadzety. Jakieś słomki czy uszy w kształcie penisów. Nie chciałabym dostac takiego tortu i pewnie nie chciałaby go dostac kolezanka, której panieński ostatnio organizowałam....
Proponuję zorganizować coś ciekawego:
lepienie garnków
imprezę w klubie
ewentualnie coś ekstremalnego..... Zastanówcie sie na przykład nad skokiem spadochronem w tandemie. Coś takiego pamięta się do konca życia :)
Rodowita mieszkanka

bezowa

Osobiście na panieńskich nie podobają mi sie te zboczone gadzety. Jakieś słomki czy uszy w kształcie penisów. Nie chciałabym dostac takiego tortu i pewnie nie chciałaby go dostac kolezanka, której panieński ostatnio organizowałam....
Proponuję zorganizować coś ciekawego:
lepienie garnków
imprezę w klubie
ewentualnie coś ekstremalnego..... Zastanówcie sie na przykład nad skokiem spadochronem w tandemie. Coś takiego pamięta się do konca życia :)
To zależy co kto lubi. Ja na przykład nie wyobrażam sobie wieczoru panieńskiego bez tych wszystkich gadżetów, akcesoriów i po prostu... podtekstów. Na prezent można kupić bieliznę erotyczną, która świetnie się sprawdzi np podczas nocy poślubnej. Sprawdźcie https://sexownysklep.pl/bielizna-erotyczna-damska , bo mają tam bardzo szeroki wybór. Ja sama zamierzam zamówić kilka kompletów dla siebie.

Indyga

Warto poznać bliżej ofertę restauracji https://boccanera.pl/
Jest to miejsce bardzo klimatyczne,przeważa w niej loftowy klimat i otwarta na gości kuchnia.Restauracja organizuje wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe,szkolenia i spotkania.Dodatkowo,możemy zorganizować sobie spotkanie z DJ,pokazy barmańskie czy kolację z sommelierem.

nutelka

Osobiście nie przepadam za panieńskimi w ,,niegrzecznym" stylu a już totalnie odpada moim zdaniem striptiz. I dotyczy to zarówno przyszłej panny młodej jak i pana młodego. Sama nie byłabym zadowolona z czegoś takiego, mój mąż również nie....

polecam za to

weekend w spa
wycieczkę krajoznawczą do innego miasta
warsztaty robienia sushi
warsztaty robienia garnków
ewentualnie po prostu zarezerwowanie miejsca w jakiejś dobrej pizzerii i babską posiadówkę przy drinkach :)

farah557

Byłem ostatnio w Górach Świętokrzyskich w sanatorium i poszedłem do restauracji hotelowej... nie spodziewałem się tak wykwintnych dań https://bristolbusko.pl/restauracja/menu

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć