Sala weselna

Zaczęty przez Edyta21, 03 Maj 2010, 18:28:09

« poprzedni - następny »
Do dołu

Edyta21

Co sadzicie o sali Europejskiej <stare nadleśnictwo> w Suwałkach. Czy ktoś miał tam wesele? Jak obsługa?

ej

Bawiłam się w tej sali na weselu w zeszłym roku. Moim zdaniem sala jest bardzo ładna, jedzenie było przepyszne a obsługa miła i dyskretna.

Ewelina.

\"...a obsługa miła i dyskretna.\"  W jakim sensie dyskretna?  :D
:)))

gosc

Miałam tam ostatnio własne wesele i z czystym sumieniem mogę polecić tą salę. Jedzenie jest takie w zależności jaki wybierzesz, nie mają cateringu od razu wliczonego w salę choć proponują różne firmy

oo

W 100% mogę polecić tą salę, miałem tam swoje wesele w zeszłym roku, catering wybierasz sama a co do sali to wyremontowana, z wydajną klimatyzacją, młoda właścicielka  z którą się świetnie współpracuje, same plusy. Są nawet pokoiki na przenocowanie gości. Naprawdę polecam!!

iwonka

sala europejska świtna ;) byłam tam na weselu, sala śliczna, ma ładny wystrój. a jedzenie nie wiem skąd było,ale było bardzo pyszne :)

passoa

Sala Bankietowa "Passoa" Suwałki
ul. Utrata 58A

Magia

Polecam serdecznie dania sa naprawde bardzo smaczne na bazie domowych a ceny sa najtansze, poniewaz sprawdzilam wszystkie

anioł

A co sądzicie o Domu Nauczyciela? mam tam,swoje wesele we wrześniu?
anioł

Ewelina

Witam wszystkich!
Osobiście polecam organizację wesela w Szelmencie.
Super obsługa, wyśmienite jedzenie, fantastyczne miejsce nad brzegiem jeziora w spokoju i ciszy. Jednym słowem wymarzone miejsce na wesele!

ania

zgadzam się z koleżanką wyżej:)
ost byłam na weselu w Szelmencie i strasznie mi się podobało!
Obsługa to młode i ładne dziewczyny cały czas tylko biegają i pilnują żeby niczego nie zabrakło. Jedzenie przepyszne podobno maja nowego szefa kuchni i naprawdę genialnie gotują. Najlepsze miejsce w okolicy na organizowanie wesela!POLECAM!

acha83

Co do sali to uwierzcie mi, że warto zorganizować wesele poza Suwałkami. W Holiday jest super (+noclegi dla gości w razie potzreby)byłam tam na weselu. Albatros Augustów sama tam miała super jedzenie, przemiła obsługa, cudne oświetlenie i przede wszystkim mozna dostosować wielkość sali do potzreb. ---polecam----

878

Czy był ktoś na weselu w Gościńcu w Krzywym? Jak jedzenie i obsługa??

mika

Miał ktoś może w lipcu wesele w nowej sali weselnej amon-ra ? proszę o opinie
Monika Balcer

łukasz

Sala Europejska mogę polecić w 100% jako że osobiście grałem tam wesele miła obsługa, dobre jedzenie i przede wszystkim  sala akustyczna co umożliwia dobry odbiór muzyki. Polecam Również Dom Weselny Jedynka na ul Reja . Też sprawdzony Pozdrawiam
matko jak tu zimno :/

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć