Papuga NIMFA - gdzie???

Zaczęty przez karimata, 14 Kwi 2010, 01:01:27

« poprzedni - następny »

karimata

Ostatnio zrobiłam mały rajd po zoologikach w mieście i nigdzie, dosłownie nigdzie nie mieli nimf. w nielicznych sklepach mieli po kilka papug. Wszędzie jakaś plaga rybek akwariowych. Czy ktoś orientuje się gdzie (może ominęłam jakiś sklep) mogę kupić, lub zamówić taką papugę? Może zna ktoś koszta takiej imprezy. Zależy mi na czasie. z góry dziękuję za pomoc ;)

kasia

Mi sie zdaje ze w którymś zoologicznym na Noniewicza powinny mieć nimfy. Albo popytaj tam pracujących czy w najbliższym czasie będą :)
Kasia

Karis_

zamiast sklepów szukaj hodowców. do sklepu sprowadzą Ci z Łodzi czy innego miasta, a wiadomo jak ptaki znoszą takie podróże, i przepłacisz sporo czasem nawet połowę ceny. ja za falistą w sklepie zapłaciłam prawie 50 złotych, a od hodowcy mogłam mieć za 23 tylko za późno się dowiedziałam. wiem że jest u nas w mieście kilku hodowców, tylko nie mam namiarów niestety.
a w sklepach są nimfy, a przynajmniej były jeszcze jakiś czas temu. jak pracowałam na Noniewicza w tym sklepie ze stromymi schodami to były jeszcze, ale szczerze nie polecam tam kupować czegokolwiek. nie dość, że drogo to i często zwierzęta chore. wszystkie, które tam kupiłam padały po miesiącu albo dwóch.
jedyne Co mogę Ci polecić na ten moment to przejście się na Hamerszmita, tam jest zoologiczny, właścicielka sklepu ma namiary na hodowce. możliwe, ze ten sklep będzie jeszcze zamknięty z powodu remontu, ale na ten czas przenieśli się na Andersa. na pewno Cię pokierują dalej. powodzenia w poszukiwaniach i szczerze radzę nie kupować w sklepach, a już tym bardziej nie zamawiać, bo jak zamówisz, przywiozą Ci chorego zwierzaka i chcesz czy nie chcesz musisz go odebrać.

MANIA

na noniewicza mają na sto procent bo byłam i widziałam.

piotr

Witam mam do sprzedania 3 nimfy w wieku 1,5 roczne
piotrek

jola

Witam ja mam do oddania nimfę (poli) zadarmo. Nie moge sie dłużej opiekować papużka. Prosze o kontakt w razie pytan

Justyna_

Do oddania 3-letnia Nimfa z powodu wyjazdu za granice. Samczyk, bardzo wesoły. Kontakt na gg lub maila

Mariusz

PRZYJMĘ ZA DARMO PAPUGI LUB INNE PTASZKI DLA SWOICH CÓREK KTÓRE CHCĄ MIEĆ SWOJEGO PUPILA.JA JESTEM NA RENCIE WIĘC NIESTAĆ MNIE NA ZAKUP.

Kinga

Kto mi sprzeda niedrogo papugę nimfę? Proszę o kontakt na maila: kingabar@vp.pl. Sprawę traktuję poważnie więc proszę o poważne odpowiedzi.Dziękuję

emilka885

Pani w ełku ma za 20zł/szt do negocjacji
Papugi nimfy
1 młoda i ich rodzice.

Sprzedam papuge nife kupiłam za 80 sprzedam za 20 albo taniej
KONTAKT:
Ełk 513306225
Ełk nie podano
dodano:
07.04.2011
Zwierzeta sa jak ludzie, czują!

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

jan 53

mam do sprzedania 2 nimfy samca i samiczkę  suwalki tel.606899891

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć