ortopeda prywatnie

Zaczęty przez agaa, 01 Kwi 2010, 13:34:31

« poprzedni - następny »

agaa

dzis byłam z moim 3 miesiecznym synem na wizycie u ortopedy w szpitalu, tak jak kazde dziecko musi przejsc badania w 4 miesiacu zycia ale wizyta najblizsza mozliwa jest....... we wrzesniu.. !!!!!!!!!! czy znacie ortopede do ktorego mozna isc prywatnie na wizytę?

zdzis

profesor z bialegostoku jakis przyjezdza raz na tydzien badz miesiac na noniewicza przyjmuje tam gdzie gabinety ginekologiczne są. Tylko dokladnie nie wiem czy to ortopeda, czy neurochirurg ale chyba to 1

nowy

Ortopeda przyjmuje na ulicy Wigierskiej 7 w Suwałkach. Wpisz w wyszukiwarce tę ulicę i napewno znajdziesz. Wizyty są ustalane telefonicznie.
POZDRO Suwalki-PL

Marcin

wez skierowanie od swego pediatry i jedz do augustowa na usg bioderek
Marcin

monia

osobiscie polecam ortopede dzieciecego Tomasza Guszczyna ktory przyjmuje w czwartki w DSK w bialymstoku. co prawda na wizyte trzeba troche poczekac ale warto.
monika suchocka

zdzis

na rutynowe kontrole nei ma co czekac bo ktos jest dobry, w podlaskim nie ma dobrych ortopedow niestety

ssmoczycaa

poradnię w szpitalu omijać szerokim łukiem! najlepiej udać się do augustowa ze skierowaniem na wizytę czeka się ok.3 tygodni

jankos

Wiyam a jak sie nazywa ten ortopeda w augustowie

Noemi

Ortopeda z Augustowa p. Leszczyński przyjmuje w czwartki od 16  przy Lityńskiego 5a
Ula Zambrzycka

dializa

Hej ja z moja wtedy dziesięciodniową córeczką byłam u ortopedy w Ełku w Suwałkach najwcześniej byliśmy zapisani na czerwiec a zależało nam zależało na czasie ponieważ w szpitalu stwierdzono nieodwodzenie bioderek na wizycie bardzo miły pan doktor zrobił usg bioderek wykluczył dysplazje i narazie szerokie pieluchowanie następna wizyta na lipiec ale wczoraj byliśmy na szczepieniu i badaniu ogólnym i pani doktor powiedziała ze z bioderkami jest ok  dla chętnych numer do poradni w Ełku 6215466 nie trzeba czekać i na fundusz.

Pepa Singer

W Augustowie na Jaćwieskiej 18 - USG bioderek. Weź skierowanie od pediatry. Czeka się 2 tygodnie.

sylwia19831

ja jezdzilam do augustowa na ul szpitalna 12 jak zadzwonilam w piatek to na wtorek juz byla wizytka i na nfz  przyjmuja ja juz nie musze jezdzic  bo wszystko z bioderkami ok
Sylwia

Said23

dokładnie - w augustowie na Jaćwieskiej jest bardzo szybko (w porównaniu z białym i s-kami). Miła atmosfera i spoko lekarz. Byłem ostatnio  i jestem zadowolony- a czekałem na wizyte po uprzednim telefonie chyba ze 2 tyg- wiec nie ma co narzekać
pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki idą do łóżka o 21 bo o 22 muszą być już w domu !!

inga

Moi drodzy gdzie blisko Suwałk (bo w Suwałkach nie ma )jakiś okulista robi badanie dna oka dla wcześniaka .Wiem że w Białymstoku ale tam trzeba czekać prawie trzy miesiące a takie badanie musi być przeprowadzone w 4,8 i 12 tyg. życia żeby wykluczyć retinopatię wcześniaczą.Proszę o jakieś info

andzia

Do inga:
Ja byłam u okulisty w Białymstoku w klinice Oko-med, nie musiałam czekać trzy miesiące. Jak wyszłam ze szpitala z córcią zadzwoniłam do Oko-med i powiedziałam że chodzi o badanie wcześniaka i zapisali mnie między pacjentami a jak powiedziałam że jestem z Suwałk to zapewnili mnie że na pewno zostaniemy przyjęci. Do szpitala dziecięcego w Białym też dzwoniłam, ale tam kobieta z recepcji nie była zbyt przyjemna, proponowała mi jeden termin wizyty ale  że pokrywał się z wizytą u lekarza w Suwałkach musiałam zrezygnować.
;]

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć