NIANIA Jak szukać? 2013

Zaczęty przez kad76, 31 mar 2010, 12:52:35

« poprzedni - następny »

kad76

Jak w Suwałkach znaleźć dobrą nianię do 6 miesięcznej dziewczynki. Czy ktoś przetarł może już ten szlak ?
Dzięki za wskazówki
kad...

anonimka

Popytać dzieciatych znajomych, ewentualnie dzieciatych znajomych znajomych ;) Przez ogłoszenia - chociaż tutaj można różnie trafić. Nigdy nie szukałam niańki, bo i nie mam do kogo jej szukać, ale wolałabym kogoś z polecenia, niż w ciemno.

Marcin

na kosciuszki w okolicach poczty jest agencja nian i opiekunek
Marcin

Krystina

Jeżeli nie chcesz marnować czasu i nerwów to tez Ci polecam Agencję . Ostatnio sama z niej skorzystałam , zapłaciłam 100 zł i Pani mi wysłała trzy konkretne osoby .Nawet miałam problem na którą z nich się zdecydować :) bo wszystkie były bardzo rzeczowe .Tak więc w ciągu dwóch dni mam fajną nianię i nie mam stresa . A co więcej Pani z Agencji proponowała mi okres gwarancyjny za niewielką dopłatą i w razie czego jestem pewna że żadna niania mnie nie zostawi na lodzie ...pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie poszukujące niani    

dializa

dobrze poczytać takie forum chyba również skorzystam z takiej agencji

dializa

tyle w szpitalu się nasłuchałam o nianiach z ogłoszenia  i o tym co wyczyniają ze strach powierzyć swój mały Skarbek komuś obcego a w agencji chyba obowiązują jakieś rekomendacje

urzedas

jaki jest nr tel do agencji nian w suwalkach i kto prowadzi ...naposzcie na forum, dzieki

iwona

Nie polecam opieki niań. Jest duży wybór prywatnych przedszkoli. Kiedyś swoje dziecko oddawałam do niani, a teraz jako osoba dorosła opowiada koszmary z tego okresu.
Widzę też na placach zabaw, w parku jak traktują te pseudo nianie dzieci, naprawdę za mniejsze pieniądze można oddać dziecko w ręce wykwalifikowanej kadry. Szkoda dzieciaków, bo nie zawsze powiedzą wszystko. Moja córeczka była zastraszana
i bała się powiedzieć jak była traktowana i uwierzcie , to bardzo
odbija się teraz w dorosłym życiu.
Jeżeli kochacie swoje skarby, nie powierzajcie opiece niań,
ponadto trzeba dziecko przygotowywać do życia w społeczeństwie,
iwona

vanillacat

A tam rekomendacje to moze zawsze ktoś napisać z rodziny. Natomiast najlepiej popytac i od razu zadzownic do tych ludzi, spotkac sie z nimi, wtedy jest wieksza pewnosc. Najlepiej to poslac dziecko do przedszkola, albo do zlobka, przynajmniej na pewno raczej nie w S, ale juz wielu takich miejscach sa kamery i widac co sie dzieje. Zreszta pewnosci nigdy nie bedzie, bo i w przedszkolach sie zdrazaja rozne akcje, ale wg mnie na pewno w przedszkolu jest jakis nadzor, rodzice przychodza, wiecej dzieci, kilka osob pracuje.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Bartek95

Może jakieś grupy na FB, Goldenline itp?

marii

marii

Tak chyba najbezpieczniej.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć