Jakiego optyka wybrac

Zaczęty przez slave, 22 Mar 2010, 22:15:09

« poprzedni - następny »

slave

Chciałabym zapytac gdzie mozna kupic dobre w miare niedrogie okulary. Jakiego optyka polecacie?

zaroowka

NFZ...

Jak zobaczysz co masz za to co płacisz na nich to nie uwierzysz oczom.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Kobieta

Poczekaj na otwarcie Plazy!Tam będzie vision-express:)
AK

marek p.

to fakt, optycy nieźle przycinają na oprawkach i szkiełkach - medica vision - bez 400zł nie podchodź, foto hela - słaby wybór, w parku naszej wieszczki też słaby wybór (może z 40-50 wzorów) i stosunkowo drogo, optyk na rogu kościuszki-chłodnej osobiście nie polecam fuszerka i problemy reklamacyjne, pomijam fakt, że ściągnął skórę.

polecam raczej większe miasto - robiłem kiedyś w vision express - mieli akurat szkiełka moje więc po godzinnych zakupach okulary były gotowe w cenie ok + gratisy...czyli można!

gość77

polecam optyka na patli;] tanio szybko i profesjonalnie ;deca

anonimka

Też polecam optyka na Patli. Dwie pary okularków tam sobie zrobiłam.

gosc

i jakie tam na patli sa mniej wiecej ceny?

blondyna

Ja polecam okuliste a nie optyka.
Noniewicza przy HAIRZE. Ja zapłaciłam za wizytę, oprawki śliczne, szkła, filtr do komputera, sciereczke i etui 440. O oczy trzeba dbac, bo wszak dwa, to wzrok jeden.

zadowolona

W Medica Vision ktoś przesadził żę 400 ja za oprawki na żyłce zaplaciłam 180 złoty więc nie przesadzajmy chyba że ktoś patrzy od razu na górną półkę a zresztą ktoś dobrze napisał o oczy trzeba dbać a jak nie to na bazar po okulary

Żuczek

W marku Konopnickiej polecam ! Szybko Tanio naprawde duży POZYTYW !

kasia

dwa tygodnie temu obchodziłam wszystkich optyków w Suwałkach, żaden mnie nie zaskoczył pozytywnie, miałam już jechać do Bialegostoku tak jak wiele osób to robi, aż nagle dowiedziałam się o nowo otwartym Otyku w D.H. WIGRY, byłam mile zakoczona zarówno salonem jak i obsługą, bardzo duży wybór opraw i niskie ceny. POLECAM!!!
Kasia

wallander

W sumie zgodziłbym sie z powyzszym, gdyby nie te ceny. Dla mnie jednak za wysokie. Bardzo podobne okularki jakie mi doradzono znalazłem taniej na galeriawidzenia.com

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

kobertyt

Warto wybrać optyka, która ma duży wybór okularów i bardzo dobrą obsługę, która doradzi przy wyborze oprawek lub szkieł. Ja znalazłem takie optyka - to https://panhilaryoptyk.pl

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć