WYPOŻYCZALNIA AUT

Zaczęty przez danek, 21 Mar 2010, 12:55:47

« poprzedni - następny »

danek

Czy ktoś zna/poleciłby, kogoś zajmującego się wypożyczaniem samochodów w Suwałkach??
danek

a

skoda wypozycza samochód zastepczy ale mozna i go tak o wypozyczyc
a

danielek

tez jestem zainteresowany wypozyczeniem autka , jak to jest w suwałkach tzn cos oprocz skody???

joł

EUCAR na Pułaskiego też się tym zajmuje

danek

Dzięki wielkie za podpowiedzi..
pozdrawiam.
danek

ja

A orientuje sie ktos z was jaki jest koszt wypozyczenia samochodu na 24 godz??

ohkarol2

jest bmw z3  cabrio atrakcyjny wyglad tanio tel 510-199-015

ja

auto komisy też wypożyczają auta

Aśka S.

Na ul. Kościuszki 78 jest wypożyczalnia aut. Mają prawie nówki samochody. Ceny od 90zł/netto do 150zł/netto za dobę. Zależy od wielkości auta. Ale są elastyczni i jak brałam na 10dni to mi trochę z ceny zeszli. Tel. 875655388

Wiechoo

Prawda,prawda,święta prawda.Mają niezłe fury i prawie nowe.Moja rodzina ze Szwecji używała autko od nich przez 10dni.Jak wypożyczę auto to tylko na Kościuszki 78.Pozdro.

robek

już skorzystałem, przez weekend zrobiłem ponad tysiąc km. fura (opel insignia) wytrzymała  :lol:

Antoni

jestem zainteresowany wypozyczeniem auta od 15wrzesnia
do 22wrzesnia

Robin

Cenowa na rynku najlepiej wypada CarFree. Ostatnio był mi potrzebny samochód i trochę się orintowałem. Wypozyczyłem u nich Renult Twingo za 59 zł za dobę. Auto bez zadnego zarzutu. Więc moim zdaniem się opłaca.

Miłosz

Całkiem duży wybór aut mają również w wypożyczalni przy Żeromskiego 1b/6 W Białymstoku. Wynajem aut z Auto w 5 minut wydaje się również korzystny finansowo. Ceny w stosunku do jakości/utrzymania aut są wg mnie jak najbardziej do zaakceptowania.

Tomasz

Zapraszam do wypożyczalni samochodów Gepard w Suwałkach.ul.Gałaja 11a.t87 5655628-tanie wynajmowanie

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć