Alufelgi-----Pomóżcie

Zaczęty przez buda1989, 21 Mar 2010, 12:35:47

« poprzedni - następny »

buda1989

Witam, szukam jakiś fajnych alufelg do mojego samochodu tj mitsubishi carisma 1.9 DI D.  I tu mam problem bo nie wiem jaki rozmiar, czy 16 będą pasować itd. fabrycznie mam 15cali. nie wiem o co chodzi z tymi oznaczeniami ET44 itd, czy może mi ktoś napisać oznaczenia, szerokość opony itd dla felg 16 calowych tak żeby w samochodzie nic nie obcierało?? A może ktoś ma na sprzedaż takie?? rozstaw 4x114,3
haus

sweetie123

http://www.oponeo.pl/artykuly/v/307/1101/jak_czytac_oznaczenia_na_oponach_.htmlx

pod tym linkiem znajdziesz sposób oznaczeń na oponach, a jakbyś chciał więcej informacji, to poprostu w google wpisz sobie: oznaczenia na oponach :))) pozdrawiam.

marek p.

ET to offset- osadzenie felgi na piaście wyrażone w mm - bardzo ważny parametr, żeby nic nie obcierało - standardowo samochody fabrycznie oferują jakiś przedział  np. ET 35-45 więc musisz sprawdzić jak to wygląda w twoim modelu. Po drugie, skoro teraz masz 15 cali, a chcesz 16 cali to musisz szukać opon o niższym profilu inaczej opona nie wejdzie - tu proponuję odnieść się do wytycznych producenta i zalecanych przez niego opon - tak w ogóle pojedź do którejś z naszych lokalnych firm - dobiorą ci felgi do modelu.
Z tą wiedzą sprawdź najpierw allegro, porównaj ceny żeby nie przepłacać u nas w mieście i potem kupuj.

no ciekawe

jest taka firma w naszym mieście BOBSS czy jakoś tak mają pełno tego na allegro na pewno dopasują

www.felgipoland.pl

Siara

witam

Ja osobiscie odradzam firmy BOBSS z tego powodu ze to chinskie wyroby i jakos nie ufam im.... Wole kupic uzywany Orginał zawsze to bezpieczniejsze jest ale kto co woli
pozdro

Marcin

Osobiście Lepiej kupić nową nawet chińską z gwarancją niż używaną a mozę i nawet uszkodzoną lub zwichrowaną gołym okiem tego się nie sprawdzi co się kupuje dopiero na wyważarce pokaże
Marcin

Radek

Na pewno oryginalna ,krzywa felga nie powoduje większego zagrożenia w ruchu ,niż chińskie badziewie nie podlegające żadnym normom i testom.

gosc

Tylko daruj sobie i nie kupuj tej tandety Chińskiej z boopsu. Lepiej daj pare zł więcej i kup coś normalnego używanego ale tą tandetę omijaj. Znajomy połasił się i kupił komplet ich felg, więcej czasu leżaly w firmie która je prostowała jak na aucie. Kupił komplet AEZ używek i rok czasu ni razu felga nie zgięta a i wygląd mają poważny a nie jak zabawka dla 3 latka.

Marcin

Felg nie miał w **** był i gówno widział jakby to była tandeta to by tego nie sprzedawali bo też są przepisy i normy które trzeba spełniać a jeżeli ktoś chce kupić zeby jeżdzić nim i po krawężnikach to niech nie kupuje i nie gada głupot ze same z siebie się krzywią
Marcin

Maniac

Osobiście Chinole też omijam, a jeżeli ktoś twierdzi że lepiej wziąć nową chińską tandete jak używane porządne felgi to powinien zasilić szeregi pewnego oddziału przy szpitalu. Lepiej kupić dobrą używkę oddać do odświeżenia i cieszyć się długo i przede wszystkim bezpiecznie.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć