praca w amonra

Zaczęty przez JJ, 12 Mar 2010, 10:38:35

« poprzedni - następny »

weronika

Witam.jak widze nawet wlasciciel na tym forum pod innym nikiem ratuje sobie tylek. Ten czlowiek to oszust pierwsza klasa nabral kredytow udaje wielkiego biznesmena a okrada zwyklych ludzi w taki sposob ze im nie placi i w oczy klamie. mnie tez sie zdarzylo miec z tyhm panem do czynienia i niestety jestem straatny pare groszy az wstyd ze o 100 zl niby czlowiek ktory ma wiekszy\"biznes\" oszukuje . niech w gardle mu ta stowa stanie.A do wszystkich ktorzy tam chca wesele robic to najpierw niech popytaja ludzi co mieli tam wesele szczeze odradzam bo skonczy sie to dla was zmarnowanym najpiekniejszym dniem w zyciu (uwazajcie na pieniadze) a nie dziwi was ze nie ma tu zadnej dobrej opinji?
Weronika

pawel

witam wszystkich.pracowalem kiedys w amon-ra i powiem tyle:jesli chcecie sie ****c co weekend,myslec czy dostaniecie pieniadze za swoja prace i patrzec czy ten debilny szef czegos nie wymysli to jest praca dla Was.dla pozostalych,normalnych ludzi radze pierdziec przed monitorem bo lepiej tam niz pracowac za darmo.za darmo to lepiej siedziec przed komputerem.szef tyle zna sie na robieniu interesow co roczne dziecko na budowaniu samolotow.wymaga wiele,placi nic.to jest wszystko o amon-ra.a szefunio raz od mnie dostal w ten glupi r*j i zaluje,ze ten koles za dziewczyne nie poprawil po mnie bo niestety nie wyszedl mi strzal.

Joolaa

Raz tylko miałam do czynienia z szefem i nie wyrażę o nim pozytywnej opinii. Ma on nie tylko amon ra, ale też i oferuje usługi reklamowe i prowadził do jakiegoś czasu przedszkole, które zlikwidowano z jednym dniem w atmosferze skandalu. Wydawałoby się,ze wszystko jest w porządku,  lecz to tylko pozory. Właściciel amon ra chwyta się różnych sposobów, aby zarobić jak najwięcej cudzym kosztem. Wszędzie ma długi, zalega z różnymi płatnościami, ludzi traktuje jak małe robociki, które mają robić za niego czarną robotę. Jest niesłowny, oszukał niejedną osobę, w tym moją córkę również. Harowała cały dzień u niego, a on bez żadnego zażenowania i wstydu nie zapłacił nawet złotówki. Nie polecam pracy ani w amon ra, ani w usługach reklamowych.
joolaa

jo;a

A ja tam mialem nawet wesele i szczeze ODRADZAM UWAGA NA OSZUSTA umawia sie ze bedzie tak a wychodzi inaczej zreszta widac po wpisach innych ludzi jedzenie do kitu a pozatym komornik zabral mu juz dom i ponoc ta cala restalracje maja mu zarekwirowac znam tez kilka osob ktore mialy tam wesela i strasznie narzekaja.

chłopek

Witam
No niestety cały Pan Marcin T  to oszust i nieudacznik . te jego interesy jak Amon -Ra  Aluplex czy też Przedszkole to niewypały ,Kantuje ludzi  a sam rozbija się jakimi samochodami z jakimiś lalami . Hmm może pora zawiadomić skarbówkę , PIP i sanepid .
Radzę omijać go z daleka !!!!!!!!

am sram

ten lokal to SKANDAL!!!! brud, syf i patologia!! odebrać tylko temu lokalowi koncesje !!

qwerty

Może i lokal nie był najlepszą inwestycją ale przedszkole jest strzałem w dziesiątkę, moje dziecko tam chodzi i jestem bardzo zadowolona, chętnych jest coraz więcej, rozwija się bardzo pozytywnie a szefowa przemiła osoba.

anonim

Szef Amonra, Aluplex to samo gowno, jakas pomylka, to pe...al. Umowy nie dostaniesz, jak chcesz byc od wszystkiego idz, ale popracujesz chwile, nawet moze da Ci 50gr podwyzki, za to jak znajdzie nastepnego naiwniaka, nie zawacha sie, zeby Ci podziekowac za prace i zatrudni kogos znow za mniejsze pieniadze i tak wkolko. Wyzyskiwacz i tyle.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć