Bdb mechanik od automatycznych skrzyń biegów

Zaczęty przez scorpio, 11 Mar 2010, 13:10:42

« poprzedni - następny »

scorpio

Hej, potrzebuje namiary na fachowca od automatów, możecie mi kogoś polecić? Z góry dzięki.

jac

Moze moja odpowiedz nie bedzie precyzyjna, ale od zawsze sie mowi, ze w Raczkach jest dobry mechanik. Kilka osob to juz potwierdzilo
jacenty123

on

a ja potwierdzam ,że nie dobry , naprawiał mi  skrzynię  5 lat temu, zgarnął 3 tysiące, i dalej skrzypiało,

Radek

Proponuje albo wymontować skrzynie i zawieść ją do miejscowości Sochonie pod Białymstokiem ,albo zawieść tam cały samochód.

no ciekawe

dokładnie jak napisał Radek firmowe salony wysyłają tam automaty.
Miałem tam jechać ale taniej kupić skrzynie niż naprawiać.

Adaś

Proponuję wizytę u chłopców na sejneńskiej 18a za ekonomiakiem prawą bramą na plac hurtowni nord. Mi naprawili automat w vw golfie vr za 600zł a gościu z raczek powiedział że tylko wymiana bo nie da się jej naprawić. Polecam panów a w szczególności ich elektryka bo zna się na rzeczy.

Maniac

Mechanik od automatw jest w augustowie na ul Mayurskiej

piotrasek

Witam szukam dobrego mechanika od skrzyni manualnej Opel Vectra B w SUWAŁKACH.Może ktoś poleci

BIPOWER

Co się dzieje z Twoją skrzynką ? Jak za pewne już wiesz , naprawa skrzyni jest totalnie nieopłacalna.Najtaniej wychodzi zaku używki.Czyżbyś miał skrzynie F18 ?

piotrasek

Mam niestety F18 Dti silnik skrzynia żęcholi biegi wchodzą bez problemu jeszcze jeżdże

Ulek

To mogę dodać, że do mech z Raczek też z salonów są dostawy. A z wymianą skrzyń na używane to zawsze ryzyk fizyk. Albo dobra albo niedobra.
ulek

gosiek

Polecam warsztat znajduje sie  na Papierni zaraz za za P. Kramk. Naprawia z powodzeniem automatyczne skrzynie biegów

gosc

Polecam nowy warsztat na Sejneńskiej 60 w hurtowni Alaska na przeciw komisu.

gosc

Skrzynia tiptronic 5 biegowa. Objawy: kończący się wsteczny, szarpanie, nie ciągnie itp ..

Wizyta u Pana z Augustowa teraz przeniesiony na Rzepiski. Diagnoza pęknięcie kosza wstecznego, koszt do 4tyś :( Jak widać Pan dobrze robi i dobrze kasuje.

Wizyta u Pana z Raczek, naprawa sterownika, wymiana oleju, uszczelki, filtra, koszt 800zł. Naprawa 24 godziny. Nic dodać nic ująć.

Daniel

Witam czy może ktoś podać namiary do tego Pana z Raczek
:]

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć