DJ na wesele

Zaczęty przez smieszka20, 02 Mar 2010, 13:42:28

« poprzedni - następny »
Do dołu

Dj.Piter

co do kamer. Nagrywamy wesela i składamy na życzenie młodych. Robimy zdjęcia i nie tylko.
Szukasz Dobrej Imprezy ?.
www.artmirdance.pl

yla

Słyszałam te kawałki, powiem ze nawet spoko.
Ale Kazdy Zespół musi sam sobie zasłózyc na to by po weselu miec o nim dobre zdanie. Wiec  mili powinniscie na kazdym weselu dawac z siebie 101%. Bo renoma i opinia szybko się rozchodzi. A nie chodzi mi tylko o śpiewy, głosy.. Lecz także o prezencje do konca wesele...
 A z tymi kamerami to naprawde cos nie tak, na moj rozum sa one zbedne no chyba ze to by trwalo tylko pare minut ,aby nagrac jakąs reklame dla kapeli ,a nie caly wieczór. Jednak jest to udreka dla gosci i młodych. W pewnym sensie jest to jakas dezorientacja gości. Ale wybór nalezy do Panstwa młodych prawda czy życza sobie ta kamerę czy nie??

mkl

co do nagrywania i składania na życzenie młodych to troche nie prawda.Zespół grał u mojej siostry na weselu i nie składał na życzenie zadnych filmów był chyba tez w 6-cio osobowym składzie i wyrwał z 3- tysiaki a granie nie za ciekawe az tak było.

monia

a co myslicie o zespole NOCNY PATROL?
monika suchocka

renatka

witam co chodzi o zespoły to polecam zespół The Dance byłam  na paru imprezach które oni prowadzili i bardzo mi się podobało naprawdę są dobrzy. Pozdro
R.E.N.A.T.K.A

piter

Renata chcesz rozśmieszyć nas ?
im wystarczy wyłączyć prąd i cicho będą grali haha..  z płyty to każdy umie grać

KOLO

[cytat]im wystarczy wyłączyć prąd i cicho będą grali haha[/cytat]
Piter, bez prądu to chyba w dzisiejszych czasach żadna kapela nie zagra - no chyba, że harmoszka, sax i bębny, wszystko bez nagłośnienia  ;)

[cytat]z płyty to każdy umie grać[/cytat]
To oni śpiewają z playbacku? Jeśli to prawda to oj nieładnie...
KOLO

onaaa

Polece Wam dobrego i dosyc niedrogiego dja +akordeonista.Zapraszam na moje gg 10932712 :)

kotek

Nie bierzcie zespołu Savarez. Takich złośliwych ludzi jeszcze nie widziałam. Jak zwróciliśmy uwagę, że więcej siedzą i piją niż grają to na złość zagrali piosenki które prosiliśmy żeby nie było. W konkursach nawet nie było nagród, bo nie poprosili, aby im jakąś wódke dać. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!
MONIKA

internetowy oleś

Odnośnie siedzenia zamiast grania.
Nie raz spotkałem się z taką sytuacją, lecz często jest tak, że zespoły siedzą bo nie ma kto się bawić...
Ja też uważam że powinni grać bo za to im płacą.... a jeśli zamiast tańczyć - ludzie siedzą , to powinni zastanowić się czy oby na pewno umieją prowadzić imprezy :)
Zespołu Saveres nie znam, ale trafił mi się zespół który też wolał siedzieć niż grać I TO POLECANY TUTAJ NA FORUM :) nazwy nie wymienię by nie robić nikomu antyreklamy ;)
Za to mogę szczerze polecić ( bo na tych weselach jak byłem to grali ciągle ) zespoły :
-DLA CIEBIE
-STYL
i z Olecka ... ale nazwy nie pamiętam ( mam płytę z wesela i tam pisze... gdyby ktoś chciał to mogę sprawdzić nazwę bo tam pisze :) )
Pozdrawiam.

monia

a czy nikt nie zna zespołu nocny patrol z suwalk? bo bede na weselu i jestem ciekawa czy jest fajny
monika suchocka

yla

niech tos napisze jaki stosunek ma art mir dance, jak spiewaja jak sie zachowują czy wiecej graja jak siedza?? czy odwrotnie .... zalezy mi na czasie bo musze wybrac zespol...

muzyk78

odpowiedż dlo pajacyka pitra

muzyk78

Witam. Widzę kolejne obsmarowywanie tyłka branżowców. Koleś jak nie ma roboty to się wygina> Nawiązując do zespołu The Dance: jeśli nie oni mają zagrać bez prądu to kto. znam osobiście zespół i wiem że mają oni wykształcenie muzyczne. Wokalistka jest po wokalu a z jednym z nich się uczyłem w średniej muzycznej dlatego też jeżeli jakiś pajac pisze że nie umieją grać to mnie krew zalewa. No przepraszam chyba że koleś jest po studiach muzycznych i szuka muzyki ambitniejszej ale to fora pomylił. Druga sprawa jest taka iż ta kapela istnieje na rynku prawie 20 lat to też o czymś świadczy. nie słyszłem  o zespole artmir dane ale jak prześledziłem komentarze  to coś mi się wydaje że chłopaki sobie znależli miejsce reklamowe (INFO SUWAŁKI).
Dla szukających kapel na wesele mam jedną radę spotkać się z zespołem lub też zapytać  kogoś wiarygodnego jak wygląda impreza z poszczególnym zespołem a nie czytać te bzdury. Z zespołów jakie bym polecił na wesele to:
- MISTER NIGHT
- THE DANCE
- GRAFIT
- DLA CIEBIE
to wszystko zależy od tego co kto chce na weselu posłuchać. być może jest więcej dobrych kapel ja z tych co słyszałem bym polecił te.  

muzyk78

Ps. Jak koleś jest takim znawcą to niech poda kapelę na wesele która według niego była by fantastyczna. HE HE. Krytykować  każdy potrafi. Albo niech poda nazwę swego zespołu bo czytając forum można wywnioskować pewne rzeczy. Dla ludzi którzy będą wybierać calutką obsługę wesela (zespół, kamera itd) życzę miłej zabawy. Nie zazdroszczę wam, którzy czytając forum chcą dokonać wyboru. Spróbować możne ale najgorzej że się można przejechać raz w zyciu.
P O W O D Z E N I A

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć