DJ na wesele

Zaczęty przez smieszka20, 02 Mar 2010, 13:42:28

« poprzedni - następny »
Do dołu

smieszka20

Słyszał może ktoś o dobrym dj, który w ciekawy sposób potrafi poprowadzić imprezę, chodzi o biesiadę przy stołach, fajne konkursy??

ja

czemu dj a nie zespol? Kto teraz bierze dj na wesela?:)

agaa

nigdy dj.to nie prawdziwe wesele tylko dyskoteka... zespól to zespol daje klimat... polecam najlepszy zespoł w suwałkach ..the dance... jest super.wesele jest niezapomniane jak oni graja.

ja

no jasne u nas jeszcze wsią pachnie i ludowa muzyką jestem i za zespołem ale konkretnym a nie byle by cos bebniło ludzie czy te wesele az sens wydawac tyle pieniedzy najbardziej podłe jest jak przychodza goscie i daja pusta koperte to juz szczyt chamstwa tak slyszalem z opowiesci od ludzi ze sie zdarza licza ze inni maja nie podpisane koperty i nie wyjdzie na jaw to trzeba miec tupet

Maryśka

Ja tam nie uważam ze na weselu to koniecznie zespół.Dj to nie znaczy muzyka z dyskoteki.Osobiście nie znam tego Dja,ale jak byłam na ostatkach w Amonra,to muzyka była świetna!Bo była po prostu dla ludzi w każdym wieku.Byli tam ludzie od 20 do 50 lat i z tego co widziałam kazdysuper się bawił i tańczył.Żebym miała mieć wesele,to własnie wziełabym tego DJ:)
..^^..

Maryśka

A poza tym DJ puszcza kawałki w oryginalnym wykonaniu.takim jakim znamy i lubimy...A zespół to bardzo często ledwo co umie śpiewać albo wcale :/
..^^..

ja

maryska dlatego trzeba br ac sprawdzone zespoly ktore umieja spiewac;)a nie byleby byl jakikolwiek

gosc

To polećcie dobry zespół jak mówicie że jest lepszy od dj\'a??

Tomek

Polecam zespół two hearts z Augustowa.Naprawde rewelka-zresztą wygrali jeden z odcinków \"szansy na sukces\"

agaa

the dance, ale termin to trzeba zamawiac rok wczesniej a na lato to i dwa

onaa

Dj ktory gral na ostatkach w amon ra tak?  moge dac do niego namiary.

internetowy oleś

Jeśli chodzi o DJ to kwestia gustu... ja tam bardziej jestem za zespołem bo to przecież wesele nie disco ;)
niemniej jak DJ potrafi prowadzić zabawę to raczej aż takiej różnicy nie ma.
Najlepiej jak się było na weselu gdzie grał DJ i wtedy można wywnioskować czy jest dobry czy nie.
O zespoły nikt nie pytał więc żadnego nie wymienię ;)

monika

Witam jesli chodzi o czlowieka ktory zna sie na weselu to moge podac namiar, czlowiek gral czy jeszcze gra w zespole muzycznym wiec przebieg wesela zna od podszewki ,to co w tradycji wie co robic, numer kom. 512452210 nie wiem co i jak ale warto sie skontaktowac
slyszalam jeszcze o Olszewskim i Zalewskim ze graja na weselach ale co do pana Z to calkowity zakaz alkoholu

internetowy oleś

no, jeśli facet grał kiedyś w zespole to faktycznie, może to i dobry wybór .
Mnie najbardziej irytuje jak zamiast grać to piją wódę ( a uwierzcie że w okolicy są takie zespoły)  :]

onaa

ja tez moge dac namiary. Gra rowniez caly czas wesela. On gra razem z akordeonista. Wiec Polecam goraco.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć