CATERING NA WESELE

Zaczęty przez smieszka20, 02 Mar 2010, 13:40:05

« poprzedni - następny »
Do dołu

smieszka20

Witam
Piszcie proszę, jaki catering moglibyście polecić na imprezę weselną??

ja

byl juz ten temat, ale jeszcze raz napisze polecam Jelonka

smieszka20

A Karczma myśliwska??

ja

Tez slyszalam ze pozytywnie,ale wiecej osob chwali jelonka

agaa

mi sie karczma nie podobała
ja miałam równiez Jelonka.. płaciłam około 85zł za osobe plus dodatki fontanna czekoladowa i szynka plonąca. jedzenia było duzo goscie zachwyceni, wszystko ładnie przystrojone. miła obsługa. polecam

ja

agaa popieram,wlasnie slyszalam ze daja nawet od siebie fontanne czekoladowa

ja

a ja polecam zrobic samemu lub popytac ludzi co pracuja w tych cateringach bo ja slyszalem ze w niektorych potrafia na wesele wymieszac to co nie zeszło z innych imprez sposob na niskie koszty

izi

Polecam catering Pani Giczewskiej z okolic Raczek nazywa się NIKA i też był wielokrotnie wymieniany na tym forum.

hmmm

Karczma Myśliwska !!!!

Tomek

Karczma Myśliwska!?Chyba zartujecie!Najgorsze jedzenie jakie mozna sobie wyobrazic!Acha i nie robcie w ich sali wesela bo...dach przecieka!Mega Porażka!

tony

Sosenka z Dowspudy podobno jest dobra, sam będę z nimi rozmawiac w sprawie swojego wesela.

monne

Jestem za Jelonkiem z Jeleniewa, brałam ich na wesele, gorąco polecam! pyszne jedzonko ;-)
monne

monita

A ja nie polecam Jelonka. Raz się trafiło jakieś zepsute mięsko. ogólnie w sumie spoko reszta jedzonka. ale jak dla mnie mało rozmaite, dania standardowe. Ja osobiście polecam na mniejsze wesele Lagunę nad Zalewem, naprawdę smacznie i apetycznie wyglądało ich jedzonko. Obsługa tez fajna. Wszyscy goście zachwalali.
monita

internetowy oleś

Jelonek, polecam :)
Dobre jedzonko i sporo tego

Asia

A może ktoś coś słyszał na temat cateringu Al mir lub Aga???
Jeśli ma ktoś jakieś opinie i namiary to proszę o odp
Asiulka

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć