Plaza kto winny

Zaczęty przez Polak, 24 Lut 2010, 18:34:06

« poprzedni - następny »

Polak

Polak

lektor

Konstrukcja, która zawiodła, też była stawiana przez pracowników, więc albo była wadliwa sama w sobie i wina leży po stronie jej producenta, albo została po prostu błędnie postawiona i winnych należy szukać na terenie budowy. Natomiast co do zabezpieczeń, to masz rację, prace na wysokości bez nich są niedopuszczalne, chociaż jestem zdania, że każdy powinien pilnować sam siebie i dbać o swoje własne bezpieczeństwo. Analogię widzę w zapinaniu pasów podczas jazdy: nie chcesz, nie zapinaj, najwyżej dostaniesz mandat. Gorzej jednak jak dojdzie do wypadku...
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

aws

Winny jest ten kto zawinił

.

Wywalić temat, nie wam oceniać kto winny, samą tragedię też przemilczcie bo to nie wasza sprawa.

Obserwator

tu mowa jest nie o konkretnych osobach po imieniu i nazwisku a o tym ze nie wyciagnieto wnioskow z poprzedniego wypadku i jak mozna milczec bo pewnie teraz chca zeby sprawa ucichla i nic nie wyszlo na jaw a to forum jest tez dla tych co tam pracuja i co moga tez cos tutaj napisac co tam sie dzieje

...

Niech zamkną budowę do wyjaśnienia wszystkich tragicznych spraw, a jak nie przerwą, to sprawę trzeba będzie zgłosić do NIK i CBA i napisać o tym do kilku dużych gazet.

KaczaGuGu

zgłoś jeszcze do prezesa kuli ziemskiej

klient

rusztowanie nawet robia z bambusa w azji i tam stosuja specjalne wiazania z paskow naciagowych i trzyma jak wszystko trzeba tylko jak nie ma pewnosci to moim zdaniem trzeba tak zamotnowac zeby trzymalo nawet pod sloniem
klient

madox

winny jest zawsze człowiek

Lukasz770530

Popieram madoxa.Winny jest zawsze człowiek i jego pieniądze im więcej ich ma tym bardziej winny.Myślą że za pieniądze mogą wszystko
jołki połki

a zostalo

... a zostalo juz tylko 49 dni... \" po trupach do celu...\" Smutne, ale prawdziwe.

moni

Przecież wy nie macie pojęcia co tak naprawdę się stało więc o czym tu pisać?
m.

lukasz

monia ty też nie wiesz nic a pozatym to jest forum aby dyskutowac

Mr Mike

Wszyscy zachwycaja sie ta plaza a z tego co widzialem to zadnej rewelacji nie bedzie. Jak dla mnie sama konstrukcja budynku nie wnosi architektonicznie nic nowego. Poprostu powstanie kolejny moloch typu arkadia.
Osobiscie zajalbym sie rozbieraniem tego budynku jak jego budowaniem
tru tu tu tu majty z drutu

lektor

A czego chciałeś? Złotych Tarasów? Ważne, że będą nowe sklepy, może jakaś przytulna kawiarnia i porządne kino, jak dla mnie wygląd zewnętrzny jest sprawą drugorzędną. Ale to tylko moje zdanie, nikt nie musie się z nim zgadzać ;p
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć