FIRMY BUDOWLANE -OPINIE

Zaczęty przez Tomaszo, 01 Lut 2010, 11:32:21

« poprzedni - następny »

Hubert

Ryszard Markowski z Jeleniewa wykańczał mi dom w zeszłym roku to pożal się Boże płytki krzywo, panele się rozchodzą na łazienki wydałem ponad 30000zł a jak wchodzę to mi słabo się robi,  ściany  pomalowali łącznie z ramami okien , mieli jeszcze wyrównać tynki a jak włączę wieczorem światło to fale dunaju.  Do tego drogo nie umawialiśmy się wcześniej co do cen bo kiedyś u nas robił ale był solidny a teraz ma dwóch czy trzech robotników to moja żona lepiej by ułożyła panele niż oni i na każdym kroku coś im leci z rąk i wszystko obijają nigdy więcej szkoda pieniędzy i zdrowia. Jeszcze raz powtórzę nie polecam zakład budowlany Ryszarda Markowskiego z Jeleniewa Tel: 87 568 32 95
16-404 Jeleniewo Sportowa 20 606-720-650

Niki

Poszukuję firmy do wykończenia mieszkania. Czy możecie kogoś polecić i podpowiedzieć na kogo uważać?

inwestor

Przestrzegam przed firmą Goldmann Budownictwo (Garzyn-Leszno). Wykonuje usługi w Poznaniu i Gorzowie Wlkp. Właściciel firmy jest mocno konfliktowy, mocno nieterminowy i opryskliwy. Formułuje umowy, tak aby potem wyciągać kolejne pieniądze. Zastrasza sądem i nie pozwala wystawiać prawdziwych opinii. Dlatego nic na jego temat nie ma w internecie. Budował mój dom i teraz mam tylko problemy. Wiele i ładnie mówił przed podpisaniem umowy, a potem zachowywał się jak Pan i władca i tylko to co on mówił było ważne. Nie chciał nawet rozmawiać z inwestorem. OSTRZEGAM
inwestor

eweri

Witam wszystkich mam nowy dom mieszkam tam już rok ,doświadczenie teraz ogromne 4 firmy wykonywały budowę pierwsze trzy tragedja teraz już wiem trzeba firmy szukać z polecenia i zabaczyć ich prace .Moja ostatnia firma kończyła budowę i wykańczała reszte naprawdę fachowcy szef pracuje razem z pracownikami jest cały czas nadzór ekipa stała jak mówił od 5 lat widzałam jego trzy domy wszyscy chwalili wykonawcę a jeżeli chodzi o cenę ta mam już nauczkę z początku budowy nie wiem czy mogę podać jego namiary ale jeżeli ktoś chciałby to napiszcie mogę sie spytać .  A firma Desta ceny kosmiczne.

kamilo

witam mam problem potynkowałem dom tynkiem cementowo wapiennym firmy baumit i wszystko pęka po miesiącu podobno wyszła jakaś partia trefna czy ktoś coś wie o tym dzięki  za pomoc pozdrawiam

Gregory30

Ja natomiast mogę podzielić się opinią firmy, która zajmuje się ocieplaniem pianką m.in domów, magazynów itp. Korzystałem z usług firmy Cels - polecam. Panowie z firmy Cels są specjalistami w tej dziedzinie. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy jak i efektów. Szczerze polecam!
Gregory

nowa

Ka

czy komuś moze budował domp. Gugnowski, bo słyszałem o nim i zastanawiam sie czy go nie wziasc. prosze o opinie....

Orest

Przymierzamy się do wymiany okien. Na co zwracać uwagę przy ich wyborze i przy wyborze firmy która to wstawi? Okna do montażu w bloku na 2 piętrze. Obecnie są tam jeszcze drewniane okna.

sever

Przede wszystkim zastanów sie nad rodzajem okien. Warto jest moim zdaniem zainwestować w porządne okna w technologii pcv. Sa o wiele tańsze od okien drewnianych a zapewniają praktycznie takie same właściwości tak wiec stosunek jakości do ceny jest praktycznie taki sam. Mogę Ci polecić ten model okien:
http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-thermo - aktualnie go posiadamy oraz jesteśmy bardzo zadowoleni. Okna zapewniaja bardzo dobra izolację oraz sa porządnie wykonane , z dobrych materiałów.

brak

usunięto przez administratora

rafal

Witam

Podbijam temat poszukuje firmy ktora postawi mi dom w stanie surowym z zadaszeniem wiosna-lato 2016....jakies propozycje ?????????????/
rafal

michal

Ja napisze tak. Każdy kto tu pisze i reklamuje firmy sam się pod nie podszywa żeby zdobyć klienta. Ja ostatnio miałem przyjemność spodkac sie z gościem który ma firmę od 20 lat i myślę że zdecyduje się na niego. Ma u siebie inż.który w każdej chwili może wprowadzić poprawki w projekcie i pokazać ciekawe rozwiązania. Tel 507 986 853
Michal Taraszkiewicz

emsi

Absolutnie nie polecam firmy p. Karola Wysockiego. na początku wszystko jest możliwe i do zrobienia, później tylko słychać magiczne słowo \"tragedia\" i nie da się... nie jest w stanie zbudować pod kątem prostym ścian ( oczywiście z płyt gipsowych), czego konsekwencją jest duży problem z montażem np blatu kuchennego, mebli czy szkła na ścianę. I tacy partacze nazywają siebie fachowcami... PARTACZE przez duże P !!!

beata

Mi ostatnio polecono firme Brat z olecka mlodzi chlopacy weseli ale maja fach w rekach podczas remontu bylo az dziwnie czysto w pewnym momencie az zaczelo mnie to przerazac ale lazienke sciany i tapety zrobili bosko polecam ich tu zostawiam nr do nich509781700 moze komus tez uratuja mieszkanie

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć